Діяльність Академії

Українська духовна академія просвітлення - це громадська некомерційна організація, що створена на базі Школи духовного розвитку "Шлях Просвітлення". Очолює Академію академік Віктор Федорович Шовкошитний. На сьогоднішній день Академія здійснює три основні види діяльності: навчання в школах духовного розвитку, енергокорекція енергокомплексу людини, відродження Місць Сили України та близького зарубіжжя.

Сьогодні існує чотири школи духовного розвитку Академії: дві - в Києві, одна - в Дніпропетровську та ще одна у місті Тернополі. Окрім того, нашою Академією здійснюються виїзні семінари у різних містах України. Навчання у школі "Шлях Просвітлення" проводить сам провідник Академії Віктор Федорович Шовкошитний, бо ця школа є базовою у системі підготовки учнів. Вона має три рівні підготовки; базовий, вищий та спеціальний рівні, кожен з яких складається із чотирьох курсів. Тобто, повний курс навчання в Школі "Шлях Просвітлення" триває майже рік. За час існування Школи її закінчили більше 1700 учнів. Школа дає хорошу духовну освіту і практичну підготовку, що дозволяє учням набути цілісності, Просвітлення та отримати кваліфікацію Воїна Світла. Основою теоретичної підготовки учнів є ведичні знання, а практичні навики базуються на характерницьких практиках в Україні. Тому випускники Академії здатні самі моделювати свою реальність, навчати інших, здійснювати енергокорекцію енергокомплексу людини, очищувати від негативу будь-який об’єкт чи територію та активно протидіяти злу на Землі. Випускники Академії отримують відповідний сертифікат, що засвідчує набуту майстерність і отриману кваліфікацію випускника.

Енергокорекція енергокомплексу людини здійснюється фахівцями Академії за унікальними методиками, які народилися в стінах нашої Академії під час багаторічної практичної діяльності. Рівень підготовки фахівців з енергокорекції дозволяє їм вирішувати надзвичайно складні психологічні, енергетичні, фізичні та інші проблеми пацієнтів. На сьогоднішній день практично не лишилося проблем, з якими б не впоралися фахівці з енергокорекції нашої Академії, й за ці майже десять років щоденної практичної роботи зцілення отримали більше дванадцяти з половиною тисяч пацієнтів.Всі найсучасніші розробки в царині енергокорекції, які розробляють фахівці з енергокорекції, відразу передаються учням Акадеії для практичного використання у повсякденному житті.

За останні три з половиною роки учні нашої Академії здійснили 50 унікальних експедицій по Місцях Сили України та близького зарубіжжя.Тобто, щомісяця ми виконуємо унікальну роботу з очищення і відродження якихось Святинь чи сплюндрованих територій. Вся ця робота здійснюється власним коштом випускників і учнів Академії.

Жодна країна світу не створила такої розгалуженої і багаторівневої Системи енергетичного захисту своєї території. І ми всю цю роботу провели власним коштом, без жодної сторонньої допомоги і підтримки. Ми проїхали і пройшли більше 100 тисяч кілометрів доріг і гірських стежин, здолали десятки вершин в Криму і Карпатах, на Кавказі і в Молдові, а також провели унікальну операцію, яка впливає на долю всього людства на вершині Матері Аріїв – Ельбрусі.  Сьогодні уже створена і успішно розширюється Єдина Система Місць Сили Європи, до якої нещодавно підключена і територія всієї Білорусії, а найближчим часом ми плануємо створити Євразійську Систему Енергетичної Безпеки. Вже є план дій, є люди, що готові його здійснити, залишається вирішити тільки проблему коштів, бо це тривалі переїзди, довгі переходи, які вимагають певних коштів. На всю цю грандіозну роботу витрачено більше 5000 людино-днів та більше мільйона гривень власних коштів учасників експедицій! Практично кожен з ветеранів нашого руху за ці роки майже півроку провів в полі: під дощем, сонцем і снігом, харчуючись бутербродами, без сну і відпочинку. Це справжні Воїни Світла, яким не байдужа доля свого народу і всього людства! Ми всі переконані,  що любов до своєї країни, до людей може бути тільки жертовною, а все інше – пустопорожні розмови.

Запрошуємо вас навчатися в школі Української Духовної Академії Просвітлення, вона працює з вересня до червня в містах Києві, Тернополі, Дніпропетровську.  Приєднуйтеся до нас, влийтеся в нашу Духовну Сім’ю! Влітку є можливість пройти навчання у літньому Ашрамі, який будується уже  двадцять років, і де можна за тиждень пройти навчання разом із балансуванням і енергокорекцією. Сьогоднішня енергетична ситуація на Землі вимагає від кожного з нас свідомого вибору і рішучих дій. Не згайте час, не втратьте свій шанс завершити своє життя шляхом Вознесіння.

Дивіться відеозвернення Учителя, Віктора Федоровича Шовкошитного!

Ви також можете долучитися до подій в режимі-онлайн. Зареєструйтесь на найближчий вебінар і будете завжди вкурсі усіх подій нашої Академії.