Програма академії
Програма школи «Шлях Просвітлення»

«Рівень розвитку свідомості – перепустка у майбутнє»
Сатья Саї Баба

Школа «Шлях Просвітлення» являє собою шлях езотеричного синтезу, вона веде до розширення свідомості через хорошу езотеричну освіту, яка передбачає знайомство та вивчення духовного досвіду різних вчень і систем через практику і посвяти. Цей шлях поєднує шлях розуму і шлях серця. Найголовніше, що дає навчання в школі – це Духовне здоров’я. Методики навчання унікальні, що дає змогу пробуджувати та розширювати свідомість та формувати канал Просвітлення учнів. В процесі навчання учні зцілюються, позбавляються кармічної залежності, активізують ДНК, навчаються практиці енергокорекції та стають Майстрами енергії та Світла.

Наша школа існує з 2003 року, за цей час навчання в ній пройшли біля 1800 учнів. Програма школи складається із синтезу сучасних теоретичних знань і практичних вмінь, які дозволять відновити цілісність людини. Навчання в школі призводить до зцілення людей, кармічного очищення, емоційного збалансування, ментальної і духовної гармонії. Це стає можливим через постійну глибинну трансмутацію енергокомплексу учнів під дією високих частот Божественної енергії, яка постійно присутня під час занять.

Структура школи розбита на три рівні: базовий, вищий, спеціальний. Кожен рівень містить 4 рівні, а всього повна програма школи складає 12 курсів. Кожен курс триває 5 днів, по 3 години на день. Таким чином, повний курс в нашій школі триває цілий рік: одни курс за один місяць.

По великому рахунку, знання якими я ділюся зі своїми учнями, це ті знання, яких я особисто набув під час свого власного навчання і набуття Просвітлення. Тобто, їх ефективність перевірена на власному досвіді. Школа - це всі ми, і тому, коли учні досягають певного рівня своєї досконалості, виникає потужна енергетична хвиля, яка сприяє подальшій трансформації і удосконаленню школи. Тому, сьогодні школа перетворюється на Українську Духовну Академію Просвітлення.

Світогляд, на підмурках якого базуються знання школи, співзвучні з спадком, що залишили нам наші пращури – волхви – ще у дохристиянський період нашої історії. Світосприйняття, яке ми сповідуємо у нашій школі – орійське, коли ми змінюємося одночасно із Світом, який постійно змінюється. Ми весь час намагаємося відповідати патернумовам, що утворилися в Україні.

Випускники нашої школи набувають такої кваліфікації: після базового рівня – Майстер Енергії, після вищого рівня – Майстер Світла, після спеціального рівня підготовки – Майстер Життя. Мета, заради досягнення якої учні навчаються в нашій школі цілий рік – абсолютне духовне здоров’я. Це коли ніхто і ніщо не здатне впливати на свідомість такої людини. Такі люди стають самодостатнішими і повністю самореалізованими в усіх аспектах людського життя: вони практично позбавляються від всіх недругів, наводять лад у своїх почуттях і думках, пробуджують і розширюють свою свідомість, набувають Просвітлення та відкривають собі шлях Додому через Вознесіння.

Випускники школи здатні: очищувати від негативу будь-яке приміщення, територію чи енергокомплекс людини; зцілювати людей; прямо впливати на вібрації планети… Їх думки матеріалізуються, вони набувають ознак характерності, коли учні здатні сказати подіям «Ні!», якщо ті події розвиваються загрозливо. Окрім того школа займається активною діяльністю з відродження природних і рукотворних місць сили на теренах України. На сьогодні проведено біля 30 експедицій у найвіддаленіші куточки нашої країни. Ці дії допомагають структуризувати життєвий простір для всіх мешканців України, та підвищують рівень вібрацій всієї планети Земля. Наші учні стають справжніми, загартованими в боях, Воїнами Світла! Хай бережуть їх Рідні Боги!
 

Програма 1-го рівня школи «Шлях Просвітлення»
 
Подивіться також і відеозвернення Учителя.
 
Долучайтеся до подій в режимі-онлайн. Зареєструйтесь на найближчий вебінар і будете завжди вкурсі усіх подій нашої Академії.