Новий набір
 
Українська Духовна Академія Просвітлення оголошує новий в цьому році набір слухачів по "Програмі підготовки цілісної особистості", що відбудеться в місті Києві  1-2 квітня 2017 року.
 
Шановні друзі, 1-2 квітня 2017 року оголошується новий набір слухачів Української Духовної Академії Просвітлення, за Програмою підготовки цілісної ососбистості.
Запрошую усіх бажаючих шукачів Істини долучитися до цікавої подорожі до себе істинного. Адже існує тільки одне знання - знання самого себе. На цьому шляху на вас чекають неймовірні пригоди, що неодмінно супроводжуються яскравими осяяннями і прозрінням. Ми прихильники ведичної культури та характерницьких практик в Україні - духовності, що базується на знаннях та досвіду багатьох поколінь наших Пращурів. Ми практикуємо розвиток свідомості на випередження - в цьому запорука нашого успіху: мудрий уміє керувати знаннями і вдало їх використовувати. Ми допоможемо вам знайти тверду позицію в питанні вашої істинної свободи. Скористуйтеся шансом стати самим собою: - тепер або ніколи!

Наша адреса: Київ вул. Спаська 31-Б, офіс 106 (5 хв.від метро Контрактова площа).

Навчання тривають два дні на місяць - з 11.00 до 18.30 в суботу-неділю. За чотири місяці ви станете Майстром Енергій, за 8 - Майстром Світла, за рік - Майстром Життя і Воїном Світла. Все буде залежати від міри вашого бажання та кількості зусиль: духовний розум притаманний всім, але він потребує свідомого розвитку. Не втратьте свій шанс вирватися із тенет матриці, щоб перетворитися із об'єкту маніпуляцій на суб'єкт процесу Творення дійсності. А для цього вам, перш за все, потрібно повернути собі втрачену цілісність, бо не цілісна людина - це раб, який приречений бути залежним (відео Віктора Шовкошитного про Академію).

Чекаємо на вас, шукачі Істини!.

 
Детальна інформація за тел.: 067-986-52-50.
 
 
Щоб відчути наскільки важливо сьогодні отримати ці Знання і для кожного з Вас, і для всієї України і навіть нашої планети, реєструйтесь на найближчий вебінар або підписуйтесь на Youtube-канал. Ви познайомитесь з Учителем і зможете отримати відповіді на найгарячіші свої запитання.