Новини
Шлях Додому

04.11.2013 р.

Друзі, готується до друку перша моя книга із нової серії "Шлях Додому", що присв'ячена нашій експедиційній діяльності та нашим світоглядовим концепціям. Ознайомтеся, будь ласка, з маленьким уривком цієї нової книги, що охоплює історію наших перших 50-ти подорожей

______________________________________________________________________________________________________

Шлях Додому

Те, що врешті-решт змусило нас розпочати нашу експедиційну діяльність, яка без жодної перерви й відпочинку продовжується от уже цілих п’ять років? Чому ми стали на цю небезпечну стежину боротьби із Злом, яке свідомо залило кров’ю невинних жертв всі Святі Місця України і всієї Землі? Чому ми не залишилися в зоні комфорту, коли можна було й надалі навчати людей, зцілювати їх і не підставлятися так, як це буває в польових умовах? Ви знаєте, ми далеко не наївні романтики, яким не вистачало адреналіну: я прийшов в духовність із бізнесу, який розвивався в умовах бандитського капіталізму, я знаю, що таке розбірки і стрілки, коли у тебе в ребрах стирчить ствол чужого пістолету; коли тебе обкладають, як вовка, всілякі перевіряльники; коли тебе тероризують різні силовики, бо ти маєш відношення до опозиції тощо. Я все це проходив і тому дуже добре розумів, що одне діло «мочити» всіляку нечисть в енергокомплексі людини і зовсім інша справа, коли ти, стаючи на повний зріст, вступаєш з ними в бій, відроджуючи Святині, очищуючи від їхнього підступного впливу цілі території, коли ти реально починаєш підвищувати рівень вібрацій всієї планети. З відчайдушним спротивом ми зіткнулися буквально в першій експедиції на Говерлу…

Як би вам доступно пояснити свою позицію? Адже не всі, хто читає ці рядки, є людьми пробудженими і тому ще схильні до стереотипного мислення людей зовнішньої уваги. Дивіться, всі ми народжені батьками і зростали у своїх родинах, але настає час і ми, одружившись, створюємо вже свої сім’ї, народжуємо своїх дітей і намагаємося їх виховати без негативного впливу зовнішнього світу. За цей час наші батьки старіють, починають хворіти, зубожіють, бо живуть на злиденну пенсію, й починають потребувати тепер вже нашої підтримки й допомоги. А що часто й густо робимо ми натомість? Ми, послухавши пораду нашої «мудрої» другої половинки, в кращому разі, залишаємо наших батьків наодинці з їхніми проблемами, а в гіршому – відправляємо їх в будинок пристарілих доживати віку. Знайома картина? Отож!

Так от, всі ми по-різному ставимося до Матері-Землі, яка нас пригріла, виростила і допомогла нам пригадати, хто ми є насправді та стати Бого-людьми. Наш рівень усвідомлення дійсності не дозволив нам закривати очі на те, що насправді сили Сатани зробили із Землею. Ми більше не могли лишатися осторонь тої історичної запеклої боротьби, коли на карту було поставлено саме існування нашої цивілізації. Ми вчасно вступили в бій…

Подивіться наш вебінар на тему "Хто ми є, чому народились на цій землі і яке наше призначення".

З кожною експедицією рівень задач підвищувався, а, водночас, росла і наша майстерність, але ми довго не могли второпати, чому розгорнулася така безкомпромісна боротьба довкола Землі, адже ми через своє бачення бачили, що насправді діється на орбіті нашої планети: – там йшли жорстокі зоряні війни з реальним застосуванням різноманітної суперсучасної зброї між прибульцями. А на самій Землі також розверталася справжня латентна війна між силами Темряви і Світла: то траплялися якісь дивні кліматичні явища, то масово гинули птахи в якомусь регіоні, то насаджувався якийсь несподіваний стереотип поведінки людей тощо. Але основою нашого вчення є ведична культура, яка дозволила нам пізнати минуле, зрозуміти сьогодення і спрогнозувати майбутнє, тому, вивчаючи спроби попередніх цивілізацій здійснити Квантовий Перехід, ми помітили одну особливість, що всі вони точно виконували вказівки зверху… і загинули. Нам стало зрозуміло, що Перехід можна здійснити тільки знизу, тобто – із Землі, і почали діяти. Спочатку, не приховую, у нас були суперечки з Ієрархією Світу, але нам вдалося їх переконати в нашій правоті і час, що минув, її тільки підтвердив. На мою думку справа в тім, що Ієрархи сприймають всіх землян, як одну земну цивілізацію, не враховуючи, що 12 із 14 присутніх на Землі цивілізіцай відверто воюють проти людства, намагаючись нас, людей, просто винищити через злочинне щеплення, через розповсюдження ГМО-продуктів, через підступну ідеологію і пропаганду. Схоже, що наші Куратори не завжди бачать, що творять «сірі», ті самі 300 сімей, яких свого часу клонували анунаки з Нібіру, залишивши їх на Землі наглядачами і ляльководами людей. Вони не помічають, що на нашій планеті розвилася неймовірна кількість соціальних паразитів, що один працюючий, що створює реальний продукт, змушений утримувати до сотні паразитів, які розказують тому трудязі, як йому краще працювати, у що вірити, куди вкладати кошти, як все це вірно юридично оформити тощо. Мало того, оці паразити ще й хочуть жити краще за того, хто хоч щость створює, бо вони просто ненажери. Виникла смішна ситуація, коли слуги, яких ми наймаємо для керівництва суспільним організмом через вибори, виходять із-під повного нашого контролю й починають знущатися з тих, хто їх найняв на роботу. Достатньо кинути оком на нашу Верховну Раду, на інститут Президентства і вам самому захочеться якомога швидше Вознестися, аби не бачити цей театр абсурду…

Так от, в процесі наших самостійних пошуків Істини, років так через два, ми зрозуміли, що всіх цікавить Логос Землі, її Дух, що іменується Гея, отой диво Кристал – справжнє диво Світла, яке здатне заразити цією енергією весь Всесвіт, а ще, якщо пробудиться достатня кількість людей, що здатні досягти рівня Бого-людей, то їх сили колективної свідомості вистачить, аби знищити Темряву у всьому Всесвіті, а її там повно. От чого вони бояться, от чого вони всі лізуть у наші земні справи, аби не реалізувався цей Божественний задум! Тут ми зрозуміли наскільки важко вистояти у цій боротьбі нашій Матінці-Землі, наскільки їй важко дихати в оточенні темряви, як мало лишилося тих, хто здатен реально допомогти їй у цей вирішальний час. Ми підставили своє плече, ми не дозволили гібридній расі знищити надію Всесвіту – земну цивілізацію, ми прийняли бій. Я не буду тут описувати, чого це нам вартувало, скільки разів били нас, наших рідних, скільки разів ми опинялися на межі виживання – не вистачить обсягу цієї книги, але я і ті, хто повірив мені до кінця, витримали все, пройшли через все і продовжуємо йти цим шляхом, розширючи територію Світла на Землі і в цілому Всесвіті.

Через зменшення напруги магнітного поля Землі йшло повним ходом масове пробудження людей і це сприяло поповненню наших рядів новими учнями, які з кожним поколінням відрізнялися більшою витримкою, цілісністю і рівнем пробудження свідомості. Сьогодні, із тих, хто пройшов перші експедиції, утрималося не більше десятку учнів, а всі інші зійшли з дистанції через різні причини: хтось втомився, хтось злякався, хтось зламався, хтось просто зник, не витримавши різкого підвищення рівня вібрацій, адже всі ми входимо до Команди Землі, яка в своєму розвитку випереджає всі інші школи. Після кожної нової ініціації, яка слідувала за знаковими експедиції, відбувався черговий відсів. Сьогодні кістяк нашої команди настільки сильний і різноплановий, що завдання, які доручає нам Ієрархія Світла, носять вже Вселенський характер. Я пишаюся своїми учнями; більше десяти років тому в своїх прозріннях я бачив, як я зі своїми однодумцями служу Землі і людству, але про те, що ми досягнемо таких висот майстерності важко було навіть мріяти. Чесно кажучи, про ті здібності, якими ми сьогодні володіємо, тоді я навіть не підозрював… Так ми розпочали свій шлях Додому – це був свідомий вибір людей Знання, які набули потрібних теоретичних знань і практичних навичок та почали діяти, щоб змінити цей Світ накраще.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Дивіться відео "Як стати Воїном Світла".

 
Шлях Посвяти
Живучи на Землі, людина йде або до Бога, або віддаляється від нього. Вона або накопичує Світло, або перетворюється на чорну диру, накопичуючи негативну карму. Величина негативної карми визначає відстань від людини до Бога.
 
 

 
Порушуючи закони Божі, люди свідомо борються з Богом у собі. А це все одно, що пливти проти течії бурхливого Черемоша. Окрім того, Ієрархи Світу прийняли відповідне рішення і скоро на Землі буде наведено лад: люди, які свідомо служать темним силам, просто зникнуть із земного плану.
 
Людина свідомо повинна підкорити себе Вищому Божественному закону і стати на ступені Ієрархії і тоді увесь світ, усі Вознесінні Вчителі допомагають такій людині у проходженні свого Шляху. Від людини вимагається змінити своє ставлення до оточуючих. Інколи одного лагідного погляду чи доброго слова достатньо, щоб Душа знову отримала надію і впевненість у завтрашньому дні.
 
Не забувайте, що куди спрямована ваша увага, туди спрямована ваша енергія. Минуле й майбутнє не повинно займати надто багато місця у вашій свідомості. Живіть нинішнім моментом, не розпорошуйте себе. Найбільша перемога людини – це перемога над нереальною частиною самого себе, а усе інше – тільки ілюзія!
 
Ніколи не забувайте те місце, звідки прийшли ваші Душі – Вічне Джерело. Ви повинні пригадати Шлях Додому -шлях Посвяти. Рух до Божественної істини обов'язково супроводжується всілякими дивами. Дозвольте собі хоч на декілька хвилин на день повернутися у своє дитинство, коли ви дивилися на світ відкритими очима, і Бог явить вам свої дива.
 
Не забувайте, що усе, що нас оточує, с великою ілюзією, що кожен з нас має потенціал стати Богом, але нам для цього потрібно піднятися у своїй свідомості над ілюзією. Ключем до нашого майбунього і майбутнього усієї планети є наша свідомість і ступінь готовності  до зміни свідомості.  Щобревлізувати цю Божественну можливість, її потрібно прий-няти щирим серцем, а не влаштовувати тести для Бога.  Ви знаєте, ви вірите, ви дієте!
 
Ще раз нагадую, що з нами відбувається тільки те, що ми допустили у свою свідомість. Кожен з нас свій шлях Посвят проходить індивідуально. У Посвятах ви о гримуєте те, чого ви прагнете. Єдина різниця між людиною посвяченою і звичайною людиною полягає у рівні свідомості. Чим глибше ви усвідомлюєте, що усе, що вас оточує, с ілюзія, тим більшого рівні Посвяти ви досягнете. Коли ви добровільно позбавляєтеся ваших прив'язок до матеріального світу, ви стаєте Посвяченим, для якого відкриваються усі знання про устрій Всесвіту.
 
Тількиті, хто воьодіє розширеною свідомістю, здатні скористатися цією інформацією. Це подібно тому, коли б ви дали комп'ютер мавпі. Її рівень свідомості не дозволить скористатися цією річчю у повній мірі. І тому цими знаннями здатні користуватися одиниці серед людства.
Посвяту не можна купити. Не можна, щоб хтось інший пройшов Посвяту за вас – це глибоко внутрішній шлях. Коли ви під час Посвяти відчуваєте сумніви і недовіру щодо джерела інформації, то тим самим ви ставите нездоланну енергетичну перешкоду між собою і Богом.
 
Небеса відкривають перед вами доступ до їх бібліотек, до їх баз даних, а ви поводите себе, як мавпа перед комп'ютером... Посвята – це пароль доступу до певної інформації. Не можна давати цей пароль людям непосвяченим, бо Посвячена людина – це відповідальна людина!
Перш, ніж вас допустить до інформації при Посвяті, Вищі Сили оцінюють ваш рівень свідомості і визначають для вас, так би мовити, форму допуску до інформації, яка відповідає вашому рівню. Тільки так! Отримана вами доза енергії, як несе інформація при Посвяті, строго контролюється, щоб у вас не виникло перенасичення і вас не "глючило" . Критеріем служать, ваші вібрації. А ви що ж думали?
 
Щоб ви знали, кожен з вас є носієм унікального спектру вібрацій, ви є унікальним проявом Божественного Полум'я.Усіваші досягнення накладають незнищенні сліди на ваші вібрації і тому весь світ знає, хто ви с насправді. У Світі усі ми – голі!
 
Тобто, при Посвятах ми отримуємо рівно стільки, скільки потрібно. Ви отримуєте інформацію тоді, коли звільнюєтеся від егоїстичного бажання чімсь володіти. Ви повнні бути постійно готові і урівноважені. У другій увазі – чекання!
 
Кожен має свій унікальний прояв у фізичному світі. Тому не може бути стандартного підходу при Посвяті. Якщо ви нічого не бачите – приберіть ті психоемоційні проблеми, ті кармічиі накопичення, які лишають вас допуску.
 
Процес передачі знань не обов'язково пов'язаний із передачею інформації через Слово. Інформація передається із аури Гуру у ауру Учня. Для цього необхідно встановити відносини, які базуються на повній безумовній Любові і співробітництві між ними.
 
Головна ознака істинного Гуру – здатність до самопожертви і готовність покласти себе на вівтар служіння. Ваші сумніви відносно Гуру викликані вашою недосконалістю. Зі справжнім Гуру взаємини повинні бути демократичними, творчими, братніми. Такі стосунки відповідають новому часу, новим енергіям у Світі.
 
Ви стаєте на шлях посвят, бо відчуваєте постійний дефіцит Божественної Любові і божественної енергії. Вчитель віддає вам свою любов і свою енергію. І як тільки ви набуваєте збалансованості, у Душі з'являється спокій і рівновага, коли ви починаєте забувати про той стан безвиході, у якому ви знаходилися до свого навчання, до свого спілкування з Гуру Людська свідомість дуже нестійка. Розвиньте у собі почуття вдячності за Вчення, Любов і енергію, яку вам дає Вчитель. Без почуття вдячності ви не зможете рухатися своїм Шляхом. Небеса не зможуть вам дати більше нічого, якщо ви не урівноважили енергію, яку ви отримуєте через свого Гуру.
 
Нехай вас не турбує, що ви повинні будете публічно висловлювати вашу вдячність Вчителю. Він не обслуговуючий вас персонал – він Божественний Посланець, Божественні знання йдуть через нього, бо він готовий їх сприймати безпосередньо. Справжній Вчитель є представником Ієрархії Світу на Землі і тому ви зобов'язані висловлювати йому повагу і шану. Вчителю важко жити у перевернутому світі людей. Він бере на себе карму людей і переробляє її на світло. Навчіться бути вдячними таким людям!
 
Пропонуємо вам переглянути вебінар "Один на один зі світом" (повна версія).
 
 
 
Дорогі друзі, ви також можете долучитися до подій в режимі-онлайн. Підписуйтесь на наш канал і будете завжди вкурсі усіх подій нашої Академії.
 
Програми-страхи
alt17.11.2013
 
Сьогодні через всі можливі канали зв’язку з Духовним світом ми отримуємо інформацію про те, що нам потрібно швидко навчити позбавлятися від страхів, які суттєво нам заважають в нашому подальшому розвитку.
 
Детальніше...
 
Свідомість Бога
alt21.10.2013
 
Найбільша таємниця, яку приховували від нас всілякі ”хатні” релігії – це те, що все, що нам потрібно у житті, ми здатні створювати силою своєї думки і потрібно просто оволодіти цією майстерністю і тоді ми отримаємо в своє повне розпорядження ключі від свого здоров’я, енергії та щасливого життя.
 
З книги В. Шовкошитного "Шлях Просвітлення"
Детальніше...
 
Заради щастя у житті
alt11.10.2013
 
Всі люди прагнуть досягти щастя в своєму житті, часто й густо не розуміючи, що насправді їм потрібно для того, щоб відчувати себе щасливим.
 
З книги В. Шовкошитного "Шлях Просвітлення"
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 46