Ефективність людини
alt09.08.2013
 
Як ви думаєте, чим визначається ефективність людини? Соціальним статусом, успішністю, матеріальними статками, фізичним здоров’ям?
 
З книги В. Шовкошитного "Шлях просвітлення"
 
 
Ніколи над цим не задумувалися? Щоб розібратися з цим питанням, потрібно визначитися з поняттям, а що таке чи хто така людина? Що в ній, в людині,  головне? Виявляється – Божественний початок, який дозволяє нам, людям, ставати Богами. Це зрозуміло, що більшість людей вважають Бога якоюсь окремою істотою, що мешкає десь там, окремо від нас, людей. А люди – це просто біологічні істоти, які гріховні ще з моменту народження, що джерело духовності знаходиться десь окремо від людини; скоріш за все в церкві, бо там спеціально навчені священнослужителі так впевнено і переконливо розповідають про Бога. Мабуть вони краще знають як влаштований Бог і його царство, а ми всі грішні й немічні раби божі й наша участь – молитися і каятися в гріхах. Це цілком зрозуміла позиція, бо ми звикли до того, що між нами і Богом ніби має бути якийсь більш досвідчений у духовній сфері посередник, нам це здається до певної міри навіть зручним: нехай фахівці займаються кожен своєю справою, а мені своє робити. Знайомий хід думок?
 
Правда ж полягає в тому, що в ДНК рослин і тварин є подібний нам набір хромосом, але тільки в ДНК людей є Божественна (квантова) складова, якої там аж 96%. Саме в цьому і полягає цінність людини: тільки вона може виконувати роль Бога на Землі, коли ефективність її ДНК, всіх її шарів досягне 100%. Сьогодні ж більша частина людей досягла тільки 30% ефективності своєї ДНК. І ця творча сила неймовірної потужності у більшості з нас не розкрита, вона просто спить, приспана релігійними догмами і проповідями про нашу ницість і гріховність. Що тут важливо зрозуміти? Що ми є часточкою саме Творця, а не просто Творіння – саме ця приналежність визначає наш прихований потенціал. Тому, коли ми стаємо самими собою, ми зливаємося з Богом, виконуючи його волю на Землі. Окрім того, важливо усвідомити ще й таку річ: серед безлічі гуманоїдних форм розумного життя тільки люди Землі наділені таким Божественним даром – представляти Бога у Світах. Весь Світ, окрім нас, землян, єдиних носіїв цього дару, добре про цю обставину проінформований і саме тому різноманітні сірі інопланетні прибульці викрадають представників людства, щоб шляхом схрещування отримати й собі ту квантову складову в свою ДНК, бо дуже вже їм кортить мати могутність Бога.
 
Що ж нас змушує обирати собі життєвий шлях: роботу, сім’ю, життєві цілі, все те, що визначає нашу взаємодію з іншими людьми? Що є рушійною силою цього процесу, від якого залежить якість і зміст нашого життя? Що вганяє нас в колію долі? Це робить з нами карма, яка змушує нас рухатися в певному напрямку, спілкуватися з певними людьми, обирати собі певні цілі, а нам здається, що наше життя – це набір певних випадковостей. Але пригадайте, що механізм карми доволі повільної дії. Він вимагає відпрацювання певний уроків протягом декількох життів. Сьогодні ми не можемо дозволити собі таку розкіш, бо більшість з нас живе на цій планеті останні місяці, тижні, а може й дні. Хто його знає? Тому ми змушені позбавлятися від кармічного тягаря через кармічне зцілення. Тільки після цього перед нами відкриваються нові можливості, що дозволяють нам завершити усі земні уроки. Кармічні уроки були пов’язані із нашою взаємодією з іншими людьми, але ж нам ще необхідно пройти суто індивідуальні життєві   уроки, що стосуються наших взаємин із самим собою. Давайте ближче ознайомимося з цими Життєвими уроками, бо доки ми їх не відпрацюємо, ми не зможемо рухатися далі, а нам більше ніде залишатися „на другий рік навчання”, бо наша земна епопея добігає кінця. Основні Життєві уроки, які ми проходимо на Землі:
- Навчитися любити.
- Навчитися слухати.
- Навчитися отримувати.
- Навчитися любити себе.
- Навчитися висловлювати свою істину.
- Навчитися не бути жертвою.
- Навчитися не дозволяти нікому обмежувати вас.
- Навчитися відчувати свою майстерність.
- Навчитися жити з іншими людьми.
- Навчитися перестати звинувачувати інших людей.
- Навчитися позбавлятися від карми.
- Навчитися самоповазі (позбутися комплексу гріховності від народження).
 
Це наші суто індивідуальні уроки, які ми повинні відпрацювати до Переходу і за вас цього не здатен зробити ніхто. Як бачите, вони не  стосуються ні вашої родини, ні вашого бізнесу, ні соціуму взагалі – це особисті ваші проблеми, які ви змушені найближчим часом вирішити. В результаті таких дій ви станете іншою, більш досконалою людиною, яка отримає право самостійно визначати своє майбутнє. І тут немає якихось уже готових кліше чи прикладів – кожен сам знаходить спосіб відпрацювати всі Життєві уроки, бо кожен з нас є глибоко індивідуальною Сутністю з унікальним життєвим досвідом. Але ви повинні розуміти, що перш ніж братися за відпрацювання Життєвих уроків, необхідно позбутися від кармічної залежності через кармічне зцілення. Чому це так важливо? Бо карма спотворює вам дійсність і ви просто не здатні будете вірно визначити для себе над якими саме Життєвими уроками вам слід попрацювати. Ваші уявлення про себе, без кармічного зцілення, будуть, м’яко кажучи, дуже далекими від істинного становища.
 
- Так що?, - скажете ви. – Після відпрацювання Життєвих уроків та кармічного зцілення я отримаю якусь нову ДНК? Ні, ту самісіньку, тільки ефективнішу, щонайменше, втричі! От це і відкриє перед вами нові можливості, бо саме в нашій ДНК живе наше Вище Я, яке і є тим внутрішнім Богом нашого Єства. А чому так важливо досягти рівня Творця? Бо все, що ви здатні сотворити, воно обов’язково впливає і на інших людей, тому ваші благі діяння впливають на всіх сучасників.
 
Чому так багато уваги ми приділяємо цій ДНК? Бо в процесі нашого духовного розвитку приймає безпосередню участь не тільки наш мозок, але й кожна клітина нашого тіла. А оскільки ДНК існує в кожній клітині нашого тіла, то наша задача полягає в тому, щоб навчитися спілкуватися зі своїми клітинами, тоді ми почуємо Бога в собі. Ми з вами дійсно є унікальними істотами, що розвивалися в умовах вільного вибору і, врешті-решт, той вибір зводиться до того чи знаходимо ми в собі Творця, чи заперечуємо його існування. Саме від цього вибору залежить як і чим для нас завершиться наша земна історія. Робіть свій вибір свідомо, щоб не довелося потім жалкувати...
 
Дорогі друзі, ви можете долучитися до подій в режимі-онлайн. Зареєструйтесь на найближчий вебінар і будете завжди вкурсі усіх подій нашої Академії.