Матрицид
22.08.2013
 
Ми всі, нині сущі на цій Землі, чомусь вирішили, що основною нашою задачею є боротьба із живою природою, що нас народила, яка дає нам поживні речовини, чисте повітря і практично є для нас материнським ложе.
 
З книги В.Ф. Шовкошитного "Шлях просвітлення"
 
 
Ні, замість того, щоб бути вдячними Матері-Землі, ми з дивовижною наполегливістю намагаємося її знищити – це і є тим жахливим явищем, коли дитина вбиває свою матір і в усьому світі цей протиприродний жах називається матрицидом.
 
Скажете, що я перебільшую, що ми це робимо із інтересів вищого блага, заради комфортного проживання людей в цивілізованих умовах, а коли „ліс рубають, то тріски летять” і нічого тут нюні розводити? Ви знаєте, потрібно вже речі називати своїми іменами, бо наша поведінка на цій планеті несе пряму загрозу її існуванню й саме тому Земля змушена реагувати на нас як на чужорідну, небажану форму життя, що готова до акту вбивства своєї матері. Ми своєю поведінкою змушуємо Гею, Дух Землі, захищатися від нас, вбивць. Саме тому, що ми так нелюдськи себе поводимо, коли демонстративно відчужуємося від природи, отруюємо своїми викидами навколишнє середовище, бездумно знищуємо віковічні ліси, що утримували вологу на схилах гір; перетворили всі ріки на помийниці, в які навіть небезпечно заходити, а не те, що купатися чи пити з них воду; знищуємо цілі види тварин та рослин, будуючи безкінечні розважальні та торгівельні комплекси, ми все частіше зіштовхуємося із епідеміями нових захворювань, відчуваємо дефіцит питної води, чистих продуктів харчування – ми самі спровокували таку реакцію на нас імунної системи планети Земля. Все це вказує на те, що ми порушили гармонійні стосунки із природою й пожинаємо плоди своєї несвідомої поведінки. Не забувайте, що у Геї також є інстинкт самозбереження і коли ми своїм варварством змусимо її включити той інстинкт на повну потужність, то вона нас струсить зі свого тіла, як собака бліх зі свого хвоста: одним рішучим рухом.
 
Людям терміново, буквально вже вчора, потрібно перейти на свідомий спосіб життя, який враховує всі наслідки наших дій і бажань, тобто, потрібно відновити свій баланс з природою і перестати удавати, що наші інтереси, які продиктовані нашою ненажерливістю, більш важливі за інтереси планети Земля, яка нас пригріла на своєму тілі – це ілюзія, бо Земля по відношенню до нас є надсистемою і займає значно більш важливе місце у космічній ієрархії.
 
На відміну від науки, яка вважає, що поведінку людини значною мірою визначає генетична спадковість, ми, Просвітлені вважаємо, що матрицею, яка взагалі визначає структуру людини, є не гени, а світлове енергетичне поле, що огортає наше фізичне тіло: саме воно визначає форму тіла, визначає те, з якими людьми ми будемо взаємодіяти у житті, з ким ми будемо будувати сім’ю, ким ми будемо працювати, які кризові ситуації переживемо в своєму житті, якими потенційними можливостями ми володіємо – це поле і носить назву Душа. Саме в цій сяючій довкола нашого фізичного тіла сфері зберігається жива енергія, яка визначає і ваш біологічний потенціал, тобто, визначає ваше здоров’я. Це поле ми з вами і відроджуємо через зцілення нашої Душі, при цьому відбувається ще й генетична корекція і ці зцілені гени ви вже зможете передати своїм наступним поколінням. Я це до того, що коли ви через Просвітлення навчитеся свідомій поведінці на Землі, то цю свідому поведінку ви разом із своїми зціленими генами передасте своїм нащадкам і вони вже стануть Пробудженими за правом свого народження, тобто, коли ви самі станете свідомою Сутністю, то ваші діти  будуть народжуватися Бого-Людьми й вже ніколи не стануть на шлях матрициду – убивства своєї матері. Тому перестаньте займатися невдячною справою: рубати сучок, на якому звели собі гніздечко...