Заради щастя у житті
alt11.10.2013
 
Всі люди прагнуть досягти щастя в своєму житті, часто й густо не розуміючи, що насправді їм потрібно для того, щоб відчувати себе щасливим.
 
З книги В. Шовкошитного "Шлях Просвітлення"
 
 
І де тільки не шукає народ те заповітне щастя: в бізнесі, в розвагах, в кар’єрі і ще де завгодно, тільки не там, де варто було це робити – у власній Душі. А  взірець для наслідування у нас завжди перед очима – це наші діти. Чого вони зовсім не виносять у житті? Відсутності любові, без якої вони просто не здатні жити, не здатні розвиватися. Енергія любові для дитини не менш важлива для її життя ніж мамине молоко. А ви ніколи не замислювалися, чому саме діти так потребують любові? Бо через неї вони самоутверджують свою особистість, вони святкують сам факт свого існування, перебуваючи завжди тут і тепер, сприймаючи себе повністю і безумовно. Діти краще за нас, дорослих розумників, розуміють, що у них немає причин для неприйняття свого внутрішнього „Я”. У них просто відсутнє зовнішнє „я” (імідж), тому вони завжди справжні і так триває аж до того моменту, коли ми починаємо виховувати своїх дітей на свій дорослий розсуд, насправді, ламаючи їх. Саме наше внутрішнє „Я” і заслуговує нашої поваги і любові, бо через нього і проявляється наша Божественна природа.
 
Тепер давайте поговоримо про те як же нам навчитися себе любити без нарцисизму і егоцентризму? Та дуже просто: навчіться себе вірно ототожнювати, так би мовити, самоідентифікувати. Тобто, знову на поверхню випливає віковічні запитання: - Хто ми? Звідки? Куди йдемо? Сьогодні, як і завжди, не так легко знайти відповіді на ці головні запитання людства, адже кожен з нас має своє власне самоусвідомлення, яке відповідає нашому еволюційному рівню розвитку, тобто – засвоєному досвіду. Давайте відразу домовимося, що ототожнювати ми себе будемо із незмінними, вічними категоріями. Так ми знайдемо вірні відповіді на ці вічні запитання, а, відповідно, й вірно визначимо для себе цілі нашого життя. Так от, ми з вами є частиною свідомості Творця – Духом, що народжений в серці Бога, а це означає, що метою нашого людського життя може бути тільки одне – злитися з Богом, тобто, стати сами собою. Ось так виглядає  головна ціль нашого життя і, якщо ми вчасно доростемо до рівня усвідомлення свого Божественного походження, тоді всі наші зусилля спрямовуються у вірному напрямку, а життя ніби лягає нам під ноги, тобто, ми починаємо квітнути у житті, насолоджуючись ним, постіно відчуваючи себе щасливим, адже ми перестаємо ототожнювати себе зі своїми проблемами, постіно відчуваємо внутрішній стан гармонії, незалежно від зовнішніх обставин нашого життя. Тому для щасливого життя потрібно вчасно знайти відповідь на запитаня „хто я?”, а вже потім так організувати своє життя, щоб ви відповідали статусу Співтворця Бога.
 
Я це зробити практично? Визначити своє Божественне призначення й слідувати йому. Саме для цього ми подорожуємо до Кураторів, саме для цього ми переглядаємо свій контракт на це втілення, саме для цього ви набуваєте духовного досвіду. Тобто, бути щасливим дуже просто: достатньо вірно ототожнити себе, пригадати, хто ви є насправді й просто стати щасливим беж жодних попередніх умов. Вам ніхто не заважає зробити це вже сьогодні! Все, як і завжди, у ваших руках...
 
Ми з вами представники П’ятої Арійської раси і тому повинні дотримуватися арійського світогляду, суть якого зводитья до того, що коли світ довкола тебе змінюється, ти мусиш змінюватися разом із ним, а тому нам конче необхідно навчитися постіно налаштовуватися на плин подій у цілому Всесвіті. Для цього кожному з нас потрібно навчитися бути „в центрі”, тобто, бути тут і тепер, а для цього потрібно засвоїти елементарні медитативні практики на концентрацію нашої уваги на внутрішньому нашому світі. Це дозволить привабити в наше поле достатню кількість світла, щоб процес підвищення наших вібрацій відбувався постійно, а це свого часу дозволить нам здійснити Квантовий Перехід у Четвертий вимір шляхом Вознесіння. Тому, насправді, бути щасливим дуже просто: потрібно дозволити собі це у своїх думках і ви неодмінно ним станете, якщо навчитеся утримувати себе в цілісності. Все, що вам для цього потрібно, ви вже маєте у кожну мить вашого життя.