Свідомість Бога
alt21.10.2013
 
Найбільша таємниця, яку приховували від нас всілякі ”хатні” релігії – це те, що все, що нам потрібно у житті, ми здатні створювати силою своєї думки і потрібно просто оволодіти цією майстерністю і тоді ми отримаємо в своє повне розпорядження ключі від свого здоров’я, енергії та щасливого життя.
 
З книги В. Шовкошитного "Шлях Просвітлення"
 
Хатніми я називаю релігії, що відкрито чи латентно підтримують світську владу. І от в результаті такого нашого вимушеного невігластва ми й набираємося за життя всіляких хибних переконань та програмуємо себе, з їх допомогою, на недолуге життя, сповнене сліпої віри, болю і страждань.
 
Тепер, коли перед нами вперше відкрилися всі знання, коли сама завіса дуальності, що закривала від нас реальну картину Світу, стала напівпрозорою, ми нарешті можемо набути Свідомості Бога, позбутися хибних переконань та стати самими собою. Саме так наше сприйняття дійсності наблизиться до Істини і ми зможемо творити своє життя, а не плистися в хвості не передбачуваних подій, як це часто трапляється з людьми. Тобто, нам необхідно очистити свою свідомість від суто людських ілюзій, і хоч звучить це просто, але досягти такого рівня свідомості дуже й дуже непросто. Наприклад, причиною більшості хвороб є якісь негативні підсвідомі програми, що створені тими ж таки хибними переконаннями. Таку людину можна лікувати скільки завгодно, але зцілення може бути повним тільки тоді, коли такі програми сам пацієнт прибере зі своєї підсвідомості. Й мистецтво цілителя заключається в умінні виявити ці програми та допомогти пацієнту від них позбутися, тоді зцілення може наступити миттєво.
 
Щоб людина набула свідомості Бога, отримала доступ до Творця їй необхідно очистити своє тіло, розум і Душу від цього непотрібного вантажу негативних переконань. Систему наших переконань формують ті почуття й емоції, які ми пережили протягом життя. Якщо ця система негативна, її потрібно демонтувати й замінити на позитивну. Ось тоді ми набудемо Божественної свідомості й почнемо творити своє життя.
 
Як же себе перепрограмувати? Виявляється це можна зробити, свідомо обравши собі інші цілі, а у стані свідомості бога таке перепрограмування відбувається за лічені хвилини. А що таке наші переконання, взагалі? Переконання – це прийняття на рівні свідомості чого-завгодно за Істину. Наші думки, слова, емоції знаходяться у дуже складному взаємозв’язку і якщо ми, скажімо, не проявляємо свої емоції, а всіляко їх пригнічуємо, то через надмірне надходження в кров епінефріну ми руйнуємо свою нервову систему, послаблюємо свій імунітет і частіше хворіємо.
 
За оцінками фахівців наш свідомий розум складає всього 12% всього розуму людини й відповідає за всі наші рішення протягом дня. У своїй свідомості ми можемо не мати жодних хибних переконань, але проблема полягає в тому, що у нашій підсвідомості може бути прихована ціла система таких переконань, про існування якої ми навіть не здогадуємося, а вона, оскільки у нашій підсвідомості використовується аж 88% нашого розуму, впливає на нашу поведінку, на наше ставлення до себе і життя й автоматично робить наше життя нещасливим. А там, у нашій підсвідомості, зберігаються всі наші емоції, переживання, всі наші спомини, звички і навіть образ нас самих прихований саме там. Всі автоматичні функції нашого організму (дихання, биття серця, обмін речовин тощо) керуються також звідси, із підсвідомості. Коли ми свідомо приймаємо рішення змінити щось в собі, то наша підсвідомість миттєво починає пручатися, бо саме вона містить оту систему хибних переконань. У більшості людей зв’язок між свідомим розумом і підсвідомістю втрачений. Ви отримаєте владу й доступ до своєї підсвідомості, коли набудете Просвітлення, коли дозрієте до самоусвідомлення хто ви є насправді. Це потребує певних зусиль і, звичайно ж, часу та терпіння. Але, коли ви повністю опануєте себе, тоді ваша свідомість почне керувати вашою підсвідомістю і змусить її змінити деякі звички і переконання. Це, друзі мої, і є мистецтво життя – вміння керувати собою повністю на свідомому  і підсвідомому рівнях та бути сприйнятливим до надсвідомості – думок Бога.
 
Коли ми позбавляємося від хибних переконань, ми змінюємо стереотипи своєї поведінки і ці зміни відбуваються на всіх рівнях: фізичному, емоційному, ментальному і духовному. Таким чином ми ніби повертаємо собі втрачену дитячу невинність – неупереджене сприйняття. В дитинстві наш мозок відкритий до нових знань, він готовий до позитивних змін,  росту та розвитку.
 
Щоб навчитися працювати з нашими латентними переконаннями, нам необхідно достукатися до своєї підсвідомості, до пізнання самого себе і своєї Душі. Переш за все ми мусимо зрозуміти, як утворюються оті жорсткі мислеформи: коли переконання приймаються нашим тілом, розумом чи Душею за щось реальне, за Істину, тоді вони перетворюються на жорстку програму. Ну, ясна річ, що ці програми діють на нас позитивно або деструктивно, в залежності від їх змісту. Коли ми навчимося працювати з програмами, ми зможемо зробити заміну негативних, руйнівних програм на позитивні, щоб отримати іншу якість життя.
 
Перше, що ми повинні зрозуміти, на якому рівні усвідомлення знаходяться наші латентні переконання: на базовому, спадковому, реінкарнаційному чи на рівні Душі?
 
 На базовому рівні знаходяться наші корінні переконання, які ми отримуємо ще в дитинстві. Вони „записуються” в лобних ділянках обох півкуль нашого головного мозку. 
 
На спадковому рівні знаходяться переконання, які ми разом з мутацією отримали у спадок від своїх батьків. Вони  знаходяться  в енергетичному полі, як імпринти, довкола нашої ДНК. Саме звідси надходять команди в саму ДНК.
 
На реінкарнаційному рівні містяться наші спогади про минулі життя, а також колективний досвід нинішнього втілення. Зберігаються ці переконання в нашій аурі.
 
На рівні Душі всі наші переконання роблять нас тим, ким м є і зберігаються у нашій серцевій чакрі.
 
Визначити на якому рівні знаходяться програми-переконання можна за допомогою методів кінестології – науки про м’язові рухи і реакції. Для цього потрібно поставити людину обличчям на Північ і запитати: - на якому рівні знаходяться його хибні переконання? На базовому? Так? Ні? На спадковому? Так? Ні? На реінкарнаційному? Так? Ні? На рівні Душі? Так? Ні? Коли пацієнт говорить „так”, його тіло повинно відхилитися вперед, якщо він говорить „ні”, то тіло має трошки відхилитися назад, якщо ж воно взагалі нікуди не відхиляється, то потрібно відновити водний баланс організму пацієнта і дати випити склянку води, а вже потім продовжити тестування. Пам’ятайте, що будь-яке переконання зберігається тільки на одному рівні. Не забувайте, що ми не тільки фізичні істоти, а ще й ментальні та духовні сутності й саме тому наші переконання створюють систему дуалістичного сприйняття дійсності. Ми всі є частинками, індивідуальним проявом одного й того ж Цілого і прийшли ми в цей Світ для того, щоб пізнати його, щоб злитися зі своїм Божественним початком і врешті-решт стати самими собою, набуваючи досвіду, ми  постійно навчаємося через свої переживання.
 
Здавалося б, немає ніяких проблем: даєш команду підсвідомості позбутися від негативних програм і переконань на всіх чотирьох рівнях сприйняття, стаєш свідком того, як Творець виконує твоє веління, робиш заміну програми на позитивну і насолоджуйся своєю   досконалістю, але проблема полягає в тому, що наша підсвідомість не бачить різниці між позитивною і негативною програмою і, якщо ви дасте таку непродуману команду, то можете отримати зовсім неочікуваний результат... Якість програми, що знаходиться на нашому підсвідомому рівні, здатна оцінити тільки наша свідомість.
 
Як і в будь-якій системі, в системі наших негативних переконань є базове переконання – наріжний камінь системи, на якому тримається ціла споруда похідних переконань. Наприклад, щоб було більш зрозуміло про що тут йдеться: ви маєте базове переконання „Мне не любить Бог”, тоді похідними від нього можуть бути переконання „Я не заслуговую бути коханим”, „Я не можу бути заможним”, „Я не можу мати успіх у жінок”, „Я ні на що не здатен” і з усіх тих похідних переконань ви створюєте цілу віртуальну споруду, яка змушує вас жити в ілюзії, що ви приречені на страждання у цьому житті й ніколи не зможете стати щасливим. Для того, щоб одним точним ударом ліквідувати всю цю химерну споруду хибних переконань потрібно навчитися „бачити” базове переконання і тоді ви, як досвідчений підривник,  підриваєте одну колону –прибираєте базову мислеформу і вся споруду руйнується й зникає з вашої підсвідомості.
 
Одною із таких базових проблем може бути якийсь ваш прихований страх, що зберігається на якомусь із чотирьох рівнів. Цілком може бути, що той страх ви отримали у спадок від своїх предків і дивним чином, коли опиняєтеся в якійсь загрозливій ситуації, починаєте поводити себе неадекватно. Страхи дуже суттєво обмежують наші можливості і від них також потрібно позбутися, знайшовши і прибравши причину їх утворення. Якщо у вас є достатня кількість накопичених страхів, то ви обов’язково будете мати проблеми з легенями і наднирниками – це як індикатор, що свідчить про наявність у вас цілої купи страхів. Мало просто знайти і прибрати зі своєї підсвідомості якийсь із своїх страхів, його ще потрібно вміти замінити на позитивну програму, яка змінить ваші внутрішні установки та якість життя. Не слід плутати ваші нав’язливі страхи з вашими природними страхами, що породжені інстинктом самозбереження, але якщо ви постійно перебуваєте в депресивному страху через страх, то це вже програма-фобія і від неї потрібно позбавлятися. Бо наш мозок звикає до емоцій, які ми часто переживаємо, і коли ви часто будите опиняться в стані депресії, то мозок уже сам буде створювати вам такий стан навіть без зовнішніх причин. От чому так важливо навчитися позбавлятися від прихованих страхів і фобій, щоб можна було жити, відчуваючи радість і щастя, а не весь час порпатися в каламуті сумнівів та хворобливому   самоїдстві. Ніколи не забувайте, що життя це рух від не відомого до невідомого і тому сенс життя – навчатися, а не страждати, а це означає, що ми повинні навчитися керувати своїми думками, своїми вчинками та своїми емоціями, тільки тоді ви зможете керувати своїм життям, ставши пробудженим Майстром Життя.