Програми-страхи
alt17.11.2013
 
Сьогодні через всі можливі канали зв’язку з Духовним світом ми отримуємо інформацію про те, що нам потрібно швидко навчити позбавлятися від страхів, які суттєво нам заважають в нашому подальшому розвитку.
 
 
 
Страхи, дійсно, суттєво обмежують наші можливості і доки ми від них не позбудемося, шлях Додому для нас закритий. Ці програми-страхи ми з вами можемо успадкувати від наших предків й рано чи пізно вони перетворюються на фобії й починають  нас калічити. Ви знаєте, що Перехід здійснюється від енергії страху до енергії Любові. Світ, в якому ми з вами живемо – це ілюзія, що створена Люципером і тому все в ньому тримається на страху – енергії позбавленій Любові.
 
Що тут важливо нам знати? Що програми-страхи можна від слідкувати, виявивши їх у нашій підсвідомості, і замінити їх на корисні для нас якості. Ці наші страхи інколи дуже дивно себе появляють: наприклад, ми можемо когось боятися і тому відчуваємо до цієї людини злість, жалкування можуть довести нас до захворювань легенів, а люта ненависть і взагалі здатна зруйнувати нашу ауру та довести нас до онкології. От чому потрібно вчасно розібратися зі своїми страхами, бо це не просто „таргани в голові”, а руйнівна енергія, яку ми носимо в собі, як бомбу уповільненої дії.
 
Ці програми-страхи так глибоко укорінюються, що починають утворювати довкола себе цілу споруду із хибних переконань, а оскільки вся ця конструкція опиняється на підсвідомому рівні, то розібратися з цією ілюзійною спорудою буває дуже й дуже непросто. Буває доходить до смішного, коли для когось головним страхом, наприклад, стає страх одужати, бо тоді вони не будуть отримувати стільки уваги від своїх рідних і близьких. Я у своїй практиці зустрічав такі страхи як у десятилітніх дітей, так і у дорослих дядів і тіточок. Всі вони боялися раптом стати повністю здоровими і нам довелося з ними погратися, доки не зрозуміли, що вони самі себе вганяють у хворобливий стан. Деякі епізоди аж до сьогодні неприємно згадувати, хоча цілитель не несе відповідальності за результат, він тільки передає свій енергетичний баланс пацієнту, від якого в кінцевому рахунку і залежить чи вибере він сам зцілення, чи знову буде вважати, що хвороба – це щось таке, що існує поза ним і причепилася вона до нього зовсім несподівано і несправедливо. 
 
Бувають ну дуже екзотичні страхи, наприклад, коли жінка живе з якимсь непробудним п’яницею, який ще й лупить її щодня, а вона боїться, що коли вона його полишить, то він, бідненький, зовсім зіп’ється і помре. Їй і в голову не приходить, що вона сама від такого життя не живе і розвивається, а щодня помирає, що в свої сорок років вона виглядає на всі шістдесят, а почуває себе на всі сто років. Яка й кому користь від такого жертовного життя? 
 
Часто й густо оті страшилки, які ми собі придумали чи успадкували, роблять нас зовсім безвольними людьми і доводять до того, що ми геть втрачаємо здатність відчувати радість, насолоду від життя, чи переживати таке важливе для всіх нас почуття, як Любов. Можна тільки поспівчувати таким бідакам, бо самореалізація таких бідаків виглядає дуже й дуже жалюгідно. Я, коли дивлюся на таких людей, то не перестаю дивуватися: як це втілений Бог зміг довести себе до такого рівня падіння? Істинно – несповідимі шляхи Господа...
 
А що вже казати про тих, хто в своєму дитинстві зазнав насилля! Цим людям не позаздриш, бо ті варварські методи їх виховання призвели до справжнього каліцтва психіки людини. І було б краще для них, перш ніж самим створювати сім’ю та заводити дітей, пройти енергокорекцію і отримати зцілення, бо вони гарантовано перенесуть  свій негативний досвід у свою родину і все знову повториться.
 
Однім словом, залишати сьогодні в спокої свої страхи – це означає підписувати собі вирок і позбавляти себе можливості Вознестися разом із іншими свідомими людьми. Для того, щоб з цим впоратися швидко й ефективно, ми з вами будемо працювати на Сьомому рівні існування, адже ми з вами саме звідси родом. Нам всім вже стає зрозумілим, що нам потрібне практично миттєве зцілення, адже у нас так обмаль часу до Переходу, а саме таку можливість надає нам робота на цьому рівні. Саме тут під впливом енергії Любові ваші вібрації замінюються на досконалі за якісь хвилини, вам тільки потрібно точно потрапити на Сьомий план. Окрім всього іншого, ви, як цілитель, коли ви працюєте з енергіями Сьомого плану, отримуєте ідеальне здоров’я, адже ви весь час виступаєте свідком зцілення, яке здійснює Творець, тобто, ви весь час перебуваєте в цій досконалій енергії. Як визначити, що ви точно опинилися саме на Сьомому рівні? Критерій простий і надійний: на цьому рівні немає нікого й нічого, окрім сяючого Світла Творця  - ні людей, ні Сутностей. Тут ми перебуваємо у єдності з усім сущим. Коли починаєш працювати на Сьомому Плані, то розумієш, що всі інші плани, до шостого включно – просто ілюзія, що створена силами тих Планів. Коли ви попрактикуєте на Сьомому Плані, то зрозумієте, що він не зцілює і не виправляє, а створює іншу реальність – це справжня могутність! Ми всі намагаємося поєднатися з Божественним Джерелом, але зробити нам це заважають тільки оті наші хибні переконання і страхи-програми, бо насправді ми завжди були нероздільні з Творцем, от тільки подекуди забували про це і захоплювалися ілюзією. 
 
Пропонуємо вам додатково переглянути вебінар "Один на один зі світом" (повна версія).