Шлях Посвяти
Живучи на Землі, людина йде або до Бога, або віддаляється від нього. Вона або накопичує Світло, або перетворюється на чорну диру, накопичуючи негативну карму. Величина негативної карми визначає відстань від людини до Бога.
 
 

 
Порушуючи закони Божі, люди свідомо борються з Богом у собі. А це все одно, що пливти проти течії бурхливого Черемоша. Окрім того, Ієрархи Світу прийняли відповідне рішення і скоро на Землі буде наведено лад: люди, які свідомо служать темним силам, просто зникнуть із земного плану.
 
Людина свідомо повинна підкорити себе Вищому Божественному закону і стати на ступені Ієрархії і тоді увесь світ, усі Вознесінні Вчителі допомагають такій людині у проходженні свого Шляху. Від людини вимагається змінити своє ставлення до оточуючих. Інколи одного лагідного погляду чи доброго слова достатньо, щоб Душа знову отримала надію і впевненість у завтрашньому дні.
 
Не забувайте, що куди спрямована ваша увага, туди спрямована ваша енергія. Минуле й майбутнє не повинно займати надто багато місця у вашій свідомості. Живіть нинішнім моментом, не розпорошуйте себе. Найбільша перемога людини – це перемога над нереальною частиною самого себе, а усе інше – тільки ілюзія!
 
Ніколи не забувайте те місце, звідки прийшли ваші Душі – Вічне Джерело. Ви повинні пригадати Шлях Додому -шлях Посвяти. Рух до Божественної істини обов'язково супроводжується всілякими дивами. Дозвольте собі хоч на декілька хвилин на день повернутися у своє дитинство, коли ви дивилися на світ відкритими очима, і Бог явить вам свої дива.
 
Не забувайте, що усе, що нас оточує, с великою ілюзією, що кожен з нас має потенціал стати Богом, але нам для цього потрібно піднятися у своїй свідомості над ілюзією. Ключем до нашого майбунього і майбутнього усієї планети є наша свідомість і ступінь готовності  до зміни свідомості.  Щобревлізувати цю Божественну можливість, її потрібно прий-няти щирим серцем, а не влаштовувати тести для Бога.  Ви знаєте, ви вірите, ви дієте!
 
Ще раз нагадую, що з нами відбувається тільки те, що ми допустили у свою свідомість. Кожен з нас свій шлях Посвят проходить індивідуально. У Посвятах ви о гримуєте те, чого ви прагнете. Єдина різниця між людиною посвяченою і звичайною людиною полягає у рівні свідомості. Чим глибше ви усвідомлюєте, що усе, що вас оточує, с ілюзія, тим більшого рівні Посвяти ви досягнете. Коли ви добровільно позбавляєтеся ваших прив'язок до матеріального світу, ви стаєте Посвяченим, для якого відкриваються усі знання про устрій Всесвіту.
 
Тількиті, хто воьодіє розширеною свідомістю, здатні скористатися цією інформацією. Це подібно тому, коли б ви дали комп'ютер мавпі. Її рівень свідомості не дозволить скористатися цією річчю у повній мірі. І тому цими знаннями здатні користуватися одиниці серед людства.
Посвяту не можна купити. Не можна, щоб хтось інший пройшов Посвяту за вас – це глибоко внутрішній шлях. Коли ви під час Посвяти відчуваєте сумніви і недовіру щодо джерела інформації, то тим самим ви ставите нездоланну енергетичну перешкоду між собою і Богом.
 
Небеса відкривають перед вами доступ до їх бібліотек, до їх баз даних, а ви поводите себе, як мавпа перед комп'ютером... Посвята – це пароль доступу до певної інформації. Не можна давати цей пароль людям непосвяченим, бо Посвячена людина – це відповідальна людина!
Перш, ніж вас допустить до інформації при Посвяті, Вищі Сили оцінюють ваш рівень свідомості і визначають для вас, так би мовити, форму допуску до інформації, яка відповідає вашому рівню. Тільки так! Отримана вами доза енергії, як несе інформація при Посвяті, строго контролюється, щоб у вас не виникло перенасичення і вас не "глючило" . Критеріем служать, ваші вібрації. А ви що ж думали?
 
Щоб ви знали, кожен з вас є носієм унікального спектру вібрацій, ви є унікальним проявом Божественного Полум'я.Усіваші досягнення накладають незнищенні сліди на ваші вібрації і тому весь світ знає, хто ви с насправді. У Світі усі ми – голі!
 
Тобто, при Посвятах ми отримуємо рівно стільки, скільки потрібно. Ви отримуєте інформацію тоді, коли звільнюєтеся від егоїстичного бажання чімсь володіти. Ви повнні бути постійно готові і урівноважені. У другій увазі – чекання!
 
Кожен має свій унікальний прояв у фізичному світі. Тому не може бути стандартного підходу при Посвяті. Якщо ви нічого не бачите – приберіть ті психоемоційні проблеми, ті кармічиі накопичення, які лишають вас допуску.
 
Процес передачі знань не обов'язково пов'язаний із передачею інформації через Слово. Інформація передається із аури Гуру у ауру Учня. Для цього необхідно встановити відносини, які базуються на повній безумовній Любові і співробітництві між ними.
 
Головна ознака істинного Гуру – здатність до самопожертви і готовність покласти себе на вівтар служіння. Ваші сумніви відносно Гуру викликані вашою недосконалістю. Зі справжнім Гуру взаємини повинні бути демократичними, творчими, братніми. Такі стосунки відповідають новому часу, новим енергіям у Світі.
 
Ви стаєте на шлях посвят, бо відчуваєте постійний дефіцит Божественної Любові і божественної енергії. Вчитель віддає вам свою любов і свою енергію. І як тільки ви набуваєте збалансованості, у Душі з'являється спокій і рівновага, коли ви починаєте забувати про той стан безвиході, у якому ви знаходилися до свого навчання, до свого спілкування з Гуру Людська свідомість дуже нестійка. Розвиньте у собі почуття вдячності за Вчення, Любов і енергію, яку вам дає Вчитель. Без почуття вдячності ви не зможете рухатися своїм Шляхом. Небеса не зможуть вам дати більше нічого, якщо ви не урівноважили енергію, яку ви отримуєте через свого Гуру.
 
Нехай вас не турбує, що ви повинні будете публічно висловлювати вашу вдячність Вчителю. Він не обслуговуючий вас персонал – він Божественний Посланець, Божественні знання йдуть через нього, бо він готовий їх сприймати безпосередньо. Справжній Вчитель є представником Ієрархії Світу на Землі і тому ви зобов'язані висловлювати йому повагу і шану. Вчителю важко жити у перевернутому світі людей. Він бере на себе карму людей і переробляє її на світло. Навчіться бути вдячними таким людям!
 
Пропонуємо вам переглянути вебінар "Один на один зі світом" (повна версія).
 
 
 
Дорогі друзі, ви також можете долучитися до подій в режимі-онлайн. Підписуйтесь на наш канал і будете завжди вкурсі усіх подій нашої Академії.