тел.: +38 097 268-57-70

e-mail: akademiaudap@gmail.com

Духовна людина Єдина родина Могутня країна Щасливий народ

УКРАЇНСЬКА ДУХОВНА АКАДЕМІЯ

 ПРОСВІТЛЕННЯ

БЛОГ

Що є найбільшою цінністю сьогодні?

На мою думку – це наявність вільного часу, коли ми можемо займатися не тільки проблемами виживання, а й всебічного розвитку. Це стає можливим, коли ми вірно організували своє життя, коли ми маємо достаток, коли ми не змушені працювати на трьох роботах водночас, коли у нас є час і сили для себе. Тільки отримавши вільний час, людство починає свій шлях до Бога, шукає відповіді на головні питання Буття, створює твори мистецтва, розвиває свої таланти. Так і кожен з нас повинен витягнути себе із безвиході, щоб ви хоча б 2-3 години в день могли належати собі, а не вашим обов’язкам. Це має бути ваша суверенна територія, де ви робите те, що вважаєте за потрібне для вашого розвитку: медитує, читаєте цікаві книги, майструєте, малюєте, просто занурюєте в роздуми, слухаєте музику.

Без цього ваше життя буде звичайним бігом по колу, яке принесе вам тільки біль втрат і гірке розчарування. Тільки, звичайно ж, ви маєте узгодити свою суверенність зі своїми домашніми та піти на певні компроміси, щоб і вони мали таку можливість. Дорослі люди повинні вміти домовлятися, тим більше, що оце ваше втілення має унікальні можливості найяскравішого вашого прояву за всі ваші втілення на цій планеті. Не втратьте свій шанс – здолайте зовнішні обставини.

Віктор Шовкошитний

Бажання

Існує конфлікт між тим, що ви хочете робити, що ви повинні робити і що ви здатні зробити. Ваші бажання змушують ваш розум створювати світ, в якому вони можуть реалізуватися. Така природа наших бажань: вони запалюють полум’я проявленого світу, в якому ми потім опиняємося. Ось тут і виникає проблема, коли ми намагаємося допомогти комусь іншому, бо інші люди живуть у своєму світі, який породжений їх власними, а не вашими, бажаннями. Тому не займайтеся «спасительством», а будьте просто прикладом того, як керувати своїми бажаннями, щоб вони не калічили життя, а приносили радість.

 

І не забувайте, що за кожними бажанням слідує біль, тому краще десять разів подумайте, перш ніж слідувати за власними бажаннями.

Та й взагалі, розширюйте свої  здібності та можливості, а не бажання і марні сподівання. Тоді ваше життя буде приносити вам радість, а не страждання. Доки ви вважаєте себе особистістю, ви так і будете жити – між берегом бажань і болю. Станьте всім, що є – індивідуумом, і життя стане для вас благословенням, сам Бог тоді буде вам заздрити. Навчіться дивитися за межі власних обмежень…

Віктор Шовкошитний

Повсякденність

Повсякденність здатна зіграти з нами злий жарт: вона так затягує нас у вир подій, вирватися з якого буває надзвичайно важко. Ми і ніби розуміємо, що так жити не варто, але зробити нічого не можемо, бо по вуха застрягли в детермінізмі: всім і вся щось винні – не до власних бажань і навіть потреб. Знайома картинка? Щоб змінитися, треба піднятися вище обставин, здолати вплив середовища і в думках і в діях. Що для цього треба робити? Слідувати своїй мрії і бути непохитним в намірі досягти нової реальності. Коли ви подумки налаштовуєтеся на бажану реальність, нейронні сполуки вашого мозку переналаштовуються на ваші цілі.

Таким чином ви притягуєте у своє життя ту нову реальність, на яку налаштовані ваші думки. Це правда, – ми дійсно здатні змінити свій мозок, почавши думати по-іншому: в наших мізках утворюються нові нейтронні сполуки, які за 21 день стають звичкою, а за 90 - характером. Більше того, коли ми зосереджені на якійсь новій ідеї, наш мозок перестає відрізняти зовнішню дійсність і внутрішній  світ наших думок. Так наші думки стають реальністю, бо ми здатні надавати нашим думкам відчуття реальності. Почніть мислити за межами звичної реальності і зовнішні обставини вашого життя перестануть панувати над вашою свідомістю – так переходять в іншу реальність.

Віктор Шовкошитний

Достаток

Що найбільше позбавляє нас радості життя? Недостатня впевненість в собі та в нашій безпеці. Ми весь час відчуваємо себе обділеними через це почуття: нам не вистачає часу, щоб виспатися; нам не вистачає тепла й любові наших близьких, поваги колег по роботі,  гідної оплати нашої праці, часу для відпочинку, ну, і грошей, звичайно ж, не вистачає просто катастрофічно і постійно. Ось вам готова жертва обставин, яка не живе, а мучиться, бо весь час турбується про те, що їй чогось не вистачає у житті. Так ми самі себе робимо лузером, що вічно опиняється за бортом життя, бо кудись не встигає, комусь програє, перед кимсь пасує, і взагалі хоче просто заховатися від життя.

Оця надумана нужденність робить нас безпорадною «сірою мишкою», якій краще не висовуватися, щоб не затоптали. Чому з нами так стається? Бо ми весь час порівнюємо себе з іншими: у сусіда хата біла, у сусіда жінка мила, у сусіда мерседес, а в мене драна «копійка». Так ми перетворюємо своє життя на забіг довжиною в життя, де на фініші нас чекає гірке розчарування: марно втрачений час і даремно прожите життя.

Яка може бути радість від такого життя? Хіба-що гірка… Який вихід? Треба шукати свій достаток – достатні засоби для вашого щасливого життя, що проходить в радості і сприяє вашому духовному поступу. А ви що насправді шукали все життя? Надлишок, без якого ви цілком могли обійтися. І який зробив вас заручником зовнішніх обставин, з яких ви так і не змогли виплутатися. Не ловіться на цю наживку: вже сьогодні ви маєте достаток, який забезпечить вам можливість бути щасливим та в радості прожити своє, а не чуже життя.

Віктор Шовкошитний

Емоції

Емоції – це згусток думок, почуттів, відчуттів і імпульсів. Наша свідомість не існую в ізоляції. Це невід’ємна частина нашого організму, тому тіло і розум постійно діляться одне з одним емоційною інформацією. Як відомо, наші думки впливають на те, що відбувається в нашому організмі. Достатньо тільки посміхнутися або розправити плечі і настій відразу змінюється, а з ним – і думки. Тому, коли ваш розум  перебуває в депресії, то й тіло також депресує: ви починаєте рухатися кволо, тулуб стає практично нерухомим – така собі ходяча мумія. Посміхаючись, ми стаємо щасливішими! А коли ви посміхаєтеся, то і вам у відповідь посміхаються, бо виникає невербальне спілкування, що відбувається на підсвідомому рівні.

Неусвідомлене життя призводить до відчуття марноти марнот, втрати сенсу життя і постійного тривожного передчуття якоїсь загрози. А що далі? У вас буде відчуття, що життя – це те, що відбувається з кимось іншим, а ви не живете, а «пишете» чернетку свого життя, бо воно ще ніяк не настане. А далі ви притягнете неприємні спогади із вашого минулого і депресія стане, практично, постійним вашим станом. Таким чином ви остаточно можете втрати зв’язок з реальністю.

Віктор Шовкошитний

Жити своїм життям це ваш вибір!

Джерело тривожного способу життя, зазвичай, приховується в дитинстві. Саме звідти походять наші стартові коди, які закарбувалися в нашій ДНК. Багато поколінь наших предків жили в страху і змушені були виживати в умовах тоталітаризму й приниження. От звідки проблеми із нашою генетикою і нашими підсвідомими страхами і тривогами – з історії нашого Роду. Тому саме ви повинні перервати це зловісне коло меншовартості, щоб самому навчитися жити так, як хочеться, і передати це вміння у спадок своїм нащадкам. Перейдіть в розряд нормальних людей, пам’ятаючи, що ваші тривоги, страхи і низька самооцінка – це спадок, який не дозволяє вам повноцінно розвиватися, і від якого вам неодмінно треба позбутися.

Тільки вільні люди можуть навчити бути щасливими своїх дітей, тому вам варто постаратися самим стати щасливими. В іншому випадку ви так і залишитеся неврастеніком, що весь час незадоволений життям, відчуває себе нещасним, який вимушений вирішувати безкінечні проблеми, а не насолоджуватися життям. Проживіть без зайвих драм, ґвалтуванням себе і почуття вини. Ось тоді це буде ваше, а не чуже життя. Коли вам самим стане ясно, що ви хочете від життя, вам буде  байдуже, що від вас хочуть інші. Ну, врешті-решт, навчіться чути себе, замість слідувати весь час чужим бажанням - це ж ваше життя!

Віктор Шовкошитний

Сенс життя

Що з нами відбувається, коли ми не здатні отримувати від життя задоволення? Вірно, - ми починаємо шукати сенс життя. При цьому ми чомусь забуваємо, що отой сенс життя придумала для нас раціональна частина нашого мозку – ліва півкуля. Таким чином, вона пригнічує функцію правої півкулі, яка відповідає  за щастя. От ми й перетворюємо своє життя на «забій», здобуваючи отой ефемерний сенс життя, замість того, щоб навчитися бути щасливим. З цього приводу є геніальний вислів Михайла Жванецького: «Той помер, не знайшовши сенс життя. А той помер, знайшовши сенс життя. А той помер, не шукаючи сенсу життя. А цей взагалі ще живе. Треба було б з ним поговорити». Ніколи не забувайте, що сенс життя в самому житті, а от тільки прожити його треба щасливо, а не придумувати собі якісь примарні цілі.

Щастя – максимальна самореалізація, яка можлива лиш за умови гармонії між Душею і Духом. Немає ніякого абстрактного сенсу життя, ми самі надаємо йому сенсу, не розуміючи, що найкраще для нас – це бути щасливим в усьому, з чого складається наше життя. Не пригнічуйте свої емоції, не перетворюйте своє життя на служіння якимсь примарним ідеям. Життя дається нам для радості, а не для муки. Що насправді ми шукаємо, шукаючи сенс життя? Любов!!! Бо без реалізації в любові всі ваші досягнення нічого не варті – не існує замінників любові, не дуріть себе. Єдине, що ви шукаєте у житті, – це любов, а все інше – гра нашого розуму, а він великий фантазер і жартівник…

Віктор Шовкошитний

Важливість виходу за рамки самообмеження

Дипольний світ, в якому ми живемо, або точніше – який ми створюємо через своє нерозвинене вибіркове сприйняття, влаштований так, що коли ми не слідуємо Істині, то неодмінно опиняємося в ілюзії. Чому? Бо ми автоматично потрапляємо в дисонанс зі Світом. В дипольні відносини заганяють нас і відносини ієрархії: доки ми вважаємо когось більш важливим, значущим, розумним, могутнішим, ми свідомо применшуємо себе. А насправді у світі немає жодної сутності, в якій би було більше Бога, ніж в вас самих. Тому, доки ієрархія знаходиться всередині нас, ми добровільно позбавляємо себе Сили. Ви – Володар Світу, ви Співтворець всього, що існує, - отямтеся!

Ми дійсно можемо досягти чогось нового, але для цього ми повинні вийти за рамки самообмеження. А так ми кружляємо довкола одних і тих же ключових точок, прокручуючи одні ті самі сценарії свого життя. На ці рейки заганяє нас наш власний зумовлений розум, який звик до стереотипного мислення – йому так зручно. А думаючи і діючи у звичний спосіб, ми зміцнюємо тло нашого безбарвного існування і заганяємо себе в банальну повсякденність, де все наперед уже відомо. Ну, станьте нарешті непередбачуваними!

Віктор Шовкошитний

Керуй своїм життям

Насправді, для того щоб керувати своїм життям, ми повинні отримати доступ до операційної системи нашої підсвідомості та навчитися вносити потрібні зміни в свої програми. Для початку треба визнати, що нашим життям керує набір заучених моделей поведінки, думок, почуттів, реакцій, які ми просто не усвідомлюємо. Вони, оті моделі, тихенько так приховані в нашій підсвідомості, тому про їх існування ми навіть не здогадуємося.

 

Усвідомлення допоможе нам спостерігати за собою, але без критики, а із співчуттям і розумінням. Ось тоді ми зможемо замінити стратегію виживання на стратегію еволюції - все в наших руках...

Віктор Шовкошитний

Внутрішнє відчуття Істини

Істину можна пережити, але не можна описати. Наша технократична цивілізація привчає людей до критерію практичної користі, що й веде нас до духовного каліцтва. Підміна понять духовних цінностей на інтелектуальну доцільність виводить людську свідомість з області вищих цінностей і занурює нас у споживацьке болото утилітарних цінностей. От звідси й походить наша ідейна убогість: "купуй і розважайся, бо життя одне".

 

Кожен з вас у своєму серці знає Істину, бо ви прийшли сюди заради неї, а не для того, щоб вас черговий раз ошукали, перетворивши на дійну корову. Адже саме наше внутрішнє знання підказало нам бути тут і тепер і ми усвідомлювали ціль і мету заради якої відправилися в цю ризиковану подорож.

 

Ми знали, що буде із Землею, з нами, зі Світом після Переходу. Ми знали, що на Землі відбувається найважливіша подія, заради якої й була створена ця планета, заради якої весь жіночий аспект Бога був спрямований в нашу Галактику, а чоловічий – в Туманність Андромеди. Ми з вами опинилися в самому епіцентрі Творення Бога нашого Всесвіту та ще й у якості суб’єкту цього грандіозного процесу! Тому дивіться на Світ і життя відкритими очима – ви все про нього знаєте, бо цей Світ і є ви самі. Вийдіть за рамки самообмежень пересічної людини і перестаньте вже грати цю дурнувату роль маленького українця, зрозумійте нарешті всю велич свого життя.  Свобода, друзі мої, означає - "відпустити". Щоб бути, треба стати нічим...

Віктор Шовкошитний

Пріоритети

«Економіка має бути економною; відродимо економіку України – врятуємо країну», - хто з вас не чув ці чудернацькі гасла, а особливо у передвиборчий період. Тоді вже хай «масло буде масляним, а вода мокрою», - щоб уже все стало на свої місця. Для чого ми народжуємося  і живемо? Щоб їсти, споживати різні речі, розважатися? Як думаєте? Чим ми тоді відрізняємося від примітивних організмів і тварин? Ненажерливістю? Людина – це Бог, що мешкає в тілі. І народжуємося ми для отого Божественного самопрояву, щоб наблизитися до Бога. Значить наші суто фізіологічні потреби мають забезпечувати нам можливість такого духовного поступу. Так само і держава існує для того, щоб забезпечувати еволюційний поступ народу, а не тільки для того, щоб випускати якомога більше предметів споживання.

Нарід, перш за все, має ставати культурним, освіченим, а не тільки ситим. Якщо всі зусилля суспільства й індивідууму спрямовувати на задоволення суто матеріальних потреб та інтересів, то процес виродження дуже швидко заведе нас в тупик. Ми потрапимо в застійне середовище, яке стане нестерпним. Вищий рівень досягається внутрішнім удосконаленням, а не ситим ремиґанням. Ми, люди, повинні жити і діяти у відповідності до космічних законів, а не надягати собі нові, ще більш тісні споживацькі кайдани. Найгірші сліпі й глухі ті, що не хочуть бачити і чути, бо мало хто хоче навчатися, більшість – люблять повчати…

Віктор Шовкошитний

Щастя

Всі люди прагнуть досягти щастя в своєму житті, часто й густо не розуміючи, що насправді їм потрібно для того, щоб відчувати себе щасливим. І де тільки не шукає народ те заповітне щастя: в бізнесі, в розвагах, в кар’єрі і ще де завгодно, тільки не там, де варто було це робити – у власній Душі. А  взірець для наслідування у нас завжди перед очима – це наші діти. Чого вони зовсім не виносять у житті? Відсутності любові, без якої вони просто не здатні жити, не здатні розвиватися. Енергія любові для дитини не менш важлива для її життя ніж мамине молоко. А ви ніколи не замислювалися, чому саме діти так потребують любові? Бо через неї вони само-утверджують свою особистість, вони святкують сам факт свого існування, перебуваючи завжди тут і тепер, сприймаючи себе повністю і безумовно.

 

Доки ваша нижча природа керує вами, вона затуманює для вас Божественне світло, тому ні про яке щастя й мови не може бути. Спочатку знайдіть своє істинне Я, а вже потім шукайте своє щастя, бо інакше ви знову шукати не там і не те. Тільки в тиші своєї Душі ви знайдете свій шлях, тільки в гармонії між вашим Духом і Душею ви пізнаєте своє щастя. А для цього вам треба стати володарем самого себе, бо інші люди можуть дати вам задоволення, але не щастя. Причина наших страждань – залежність, ліками від яких є незалежність, тому щастя – внутрішнє почуття завершеності

Віктор Шовкошитний

Пошук Істини - це пошук себе

Щоб прокласти шлях до Істини, спочатку потрібно прокласти шлях до себе, а це, як ви прекрасно розумієте, непросте й тривале завдання. Більшість людей сьогодні, як і завжди, просто одержимі своїм тілом, а саме це невірне самосприйняття призводить до невірного самоусвідомлення  та породжує всі наші проблеми, ефемерні бажання та страхи. І ми через це невірне самосприйняття ототожнюємо себе з тими проблемами, страхами, бажаннями, не розуміючи, що ми цим не є, що це просто події, що створені нашим зумовленим розум. І вийти з цього безкінечного лабіринту причинно-наслідкових зв’язків буває дуже й дуже складно, адже ми, таким чином, все глибше й глибше занурюємося в ілюзію, а вона так просто нікого не відпускає, бо є найжорсткішим нашим учителем.

А оскільки життя тече невпинно і події, змінюючи одна одну, накопичуються, то ми просто тонемо в них, не розуміючи вже геть зовсім нічого, хоча насправді все можна розкласти на свої місця і тоді події минулого залишаться в нашій пам’яті, сьогодення – це те, що з нами відбувається, а майбутнє – це плід нашої уяви. При такій структуризації, врешті-решт, можна віднайти й себе...

Віктор Шовкошитний

Ваша справжня природа та сила

Я знову хочу вам нагадати про вашу справжню природу та силу, бо вже просто нестерпно дивитися на те, як неймовірна кількість людей не може дати собі раду через невірне самосприйняття. Кожен з вас знає, інтуїтивно відчуває свій шлях Додому, як та конячина у возі з п’яним дядьком, що заснув, - вона завжди привезе його до хати. Ми з вами існуємо і за межами цього Всесвіту і навіть за межами Світла, тому прийміть цю Істину, прийміть себе справжнього, пробудіть своє внутрішнє знання і використовуйте повною мірою свою могутність через своє пізнання дійсності. Почніть резонувати з цілим Всесвітом - і ви станете Сутністю Вселенського масштабу, усвідомте свою безмежність - і ви станете вільними, станьте чистим усвідомленням – і ви отримаєте невичерпне джерело справжньої могутності.

В ментальній матриці повно представників темряви, які з радістю видають себе за світлих богів, тому не будьте легковірними, не делегуйте нікому свою Силу. Все, що вам потрібно, знаходиться всередині вас, ваше Істинне Я вічне і незнищенне. Вам для того, щоб вознестися, достатньо бути самим собою: усвідомлювати свою Божественність і утримувати Світло в своїй Душі.  Ви є втіленим фракталом Бога, то скористайтеся своїм потенціалом для своєї ж власної користі, адже ви злиті із Сутністю Всесвіту, і Галактики, і Сонячної Системи і Землі – у вас з ними встановлений органічний зв’язок, ви маєте споріднені з ними вібрації, бо ви під час свого втілення проходили тривалий період  адаптації на  різних планах Буття, на різних рівнях існування. От звідки ви черпаєте свої неймовірні пізнання про структуру Всесвіту – із своєї клітинної пам’яті. Пам’ятайте, що пробудження нашої внутрішньої сили робить нас по-справжньому потужними. Згадайте себе справжнього...

Віктор Шовкошитний

Індикатор свідомості

Свідомість людини розвивається не одне втілення і її рівень розвитку говорить про рівень еволюційного розвитку, тобто, - про весь накопичений життєвий досвід. Але це не може служити нам виправданням несвідомої поведінки, оскільки всі ми маємо власний індикатор свідомої поведінки – це наше сумління, наша совість, яка завжди нам каже правду. Чому так? Бо через совість говорить наш Дух – ота частинка свідомості Творця, якою всі ми, врешті-решт, і є. Тому, коли ми поступаємо проти совісті, ми вступаємо в конфлікт із Богом в собі, зі своєю Вищою природою, а це призводить до саморуйнації.

Один-другий раз пішли проти совісті: знітилися, пішли на компроміс заради тимчасової вигоди і перетворилися на біомасу, якою тепер можна маніпулювати кому-завгодно, бо ви втратили здатність до свідомих дій, а лиш намагаєтеся пристосуватися до зовнішніх умов, ви перестаєте бути Творцем своєї реальності. Отак от…

Віктор Шовкошитний

Самоідентифікація

Життя дуже коротке, і те, яким воно стане – цілком і повністю залежить від нас самих. Але більшість людей думають про те, що крутиться на поверхні їхнього розуму, тому й живуть вони доволі поверхневим життям. Тобто, вони не бачать світ, а знають його таким, яким його трактує їх розум. Кожна людина визначає свою ідентичність під впливом обставин і зумовленого розуму – це предмет власного вибору: хтось ототожнює себе з тілом, дехто – зі своїм етнічним походженням, а хтось – з релігійною приналежністю, соціальним статусом чи культурою. Але все це не ми, просто така ідентичність допомагає нам вижити в соціумі.

От чому сучасний світ так небезпечно поляризований. Але бути «сучасним» - бути постійно в стресовому стані, бо ми не живемо, а воюємо зі світом. От і виходить, що у більшості людей розумовий процес, м’яко кажучи, ослаблений тою інформацією, якої вони набралися із зомбоящику.

 

Ви є сутність Світла, яка отримує матеріальний досвід, але ви не належите матеріальному світу. Ви здійснюєте свою життєву подорож, шукаючи свій шлях Додому. Тому не дозволяйте нікому збивати вас із обраного шляху – він тільки ваш, бо ви йдете до Світла. Розширюйте горизонт свого Світла через свій  свідомий вибір. Людину можна позбавити всього, окрім єдиного: останньої людської свободи -  обирати власний шлях.

Віктор Шовкошитний

Українська Духовна Академія Просвітлення
Copyright © 2020. Все права захищені та належать УДАП®.
Контакти
тел.:               +38 097 268-57-70
тел.:               +38 093 025-64-52
тел.:               +38 067 986-52-50
м. Київ
вул. Спаська, 31Б, оф. 106
Розроблено в Uwebbrand