тел.: +38 097 268-57-70

e-mail: akademiaudap@gmail.com

Духовна людина Єдина родина Могутня країна Щасливий народ

УКРАЇНСЬКА ДУХОВНА АКАДЕМІЯ

 ПРОСВІТЛЕННЯ

ЛІТЕРАТУРА

Шовкошитний В.Ф. Шлях Просвітлення. – Кам’янець-Подільський:

ПП Зволейко Д. Г., 2007. – 256 с.

 

ISBN 978-966-2124-06-4

 

У цій книзі зібрані матеріали, які вилаються на першому рівні школи «Шлях Просвітлення». Вони знайомлять читача з різноманітними аспектами езотеричних знань. Медитації й практики, які наведені в цій книзі, реально застосовуються в житті й допомагають людям знайти свій шлях до себе.

 

Ця книга є унікальним Предметом Сили. Вона призначена для всіх шукачів істини.

200 грн.

Шовкошитний В.Ф.Шлях Просвітлення. – Кам’янець-Подільський:

ПП Буйницький О. А., 2008. – 176 с.

 

ISBN 978-966-2937-44-2

 

У цій книзі зібрані матеріали, які завершують вивчення першого рівня школи «Шлях Просвітлення». Вони продовжують знайомити читача з різноманітними аспектами езотеричних знань. Медитації й практики, які наведені в цій книзі реально застосовуються в житті й допомагають людям зцілюватися та набувати рівноваги. В книзі подано чисельні приклади, з якими автор зіткнувся в процесі енергокорекції. Можливо, вони допоможуть і Вам знайти вихід із “глухого кута”, куди загнали Вас проблеми.

 

Ця книга є унікальним Предметом Сили, вона діє зцілюючи на людей, як чудодійна ікона. Це вже підтверджено виходом в світ книги 1 «Шлях Просвітлення»: достатньо почитати пару сторінок самопочуття покращується. Не відкладайте її в бік, ознайомтеся зі змістом детальніше.

 

Книга призначена для всіх шукачів Істини, вона створена саме для Вас.

200 грн.

Шовкошитний В.Ф. Шлях Просвітлення. – Кам’янець-Подільський:

ПП Буйницький О. А., 2008. – 240 с.

 

ISBN 978-966-2937-52-7

 

У ній книзі зібрані теоретичні і практичні матеріали, які починають вивчення вищого рівня школи “Шлях Просвітлення”. Вони про¬довжують знайомити читачаз різноманітними аспектами езотеричних знань. Медитації й практики, які наведені в цій книзі, реально застосовуються в житті й допомагають людям зцілюватися та набувати рівноваги. В книзі наведені чисельні приклади, з якими автор зіткнувся під час енергокорекції. Можливо, вони допоможуть і Вам знайти вихід із глухого кута, куди загнали Вас ваші проблеми.

 

Ця книга с унікальним Предметом Сили, вона діє зцілююче на людей, як чудодійна ікона. Це вже підтверджено виходом у світ книги 1 і 2 “Шлях Просвітлення”: достатньо почитати пару сторінок і самопочуття покращується. Не відкладайте її в бік, ознайомтеся з new ближче.

 

Книга призначена для всіх шукачів Істини, вона створена саме дзя Вас.

200 грн.

Шовкошитний В.Ф. Шлях Просвітлення. – Кам’янець-Подільський:

ПП Буйницький О. А., 2008. – 300 с.

 

ISBN 978-966-2937-56-5

 

У цій книзі зібрані теоретичні і практичні матеріали, які помішають вивчення спеціального рівня школи “Шлях Просвітлення”. Вони продовжують знайомити читача з різноманітними аспектами езотеричних знань. Медитації й практики, які наведені в цій книзі, реально застосовуються в житті й допомагають людям зцілюватися та набувати статусу Вознесіння. В книзі наведені чисельні приклади, з якими автор зіткнувся під час енергокорекції. Можливо, вони допоможуть і Вам знайти вихід із глухого кута, куди загнали Вас ваші проблеми.

 

Ця книга є унікальним Предметом Сили, вона діє зцілююче на людей, як чудодійна ікона, бо написана у зміненому стані свідомості (в каналі). Це вже підтверджено виходом у світ книг 1, 2 і 3 «Шлях Просвітлення»: достатньо почитати пару сторінок  і самопочуття покращується. Не відкладайте її в бік, ознайомтесь з нею ближче.

 

Книга призначена для всіх шукачів Істини, вона  створена саме для Вас. Всі медитації додатково озвучені  й записані на компакт-дисках на професійній апаратурі. Звертайтесь в офіс або за контактними телефонами, як іподано в кінці книги.

200 грн.

Шовкошитний В.Ф. Шлях Просвітлення. – Кам’янець-Подільський:

ПП Буйницький О. А., 2009. – 280 с.

 

ISBN 978-966-2937-56-5

 

У цій книзі зібрані теоретичні і практичні матеріали, які помішають вивчення спеціального рівня школи “Шлях Просвітлення”. Вони означомлять читача з різноманітними аспектами езотеричних знань. Медитації й практики, які наведені в цій книзі, реально застосовуються в житті й допомагають людям зцілюватися та набувати статусу Вознесіння.

 

У книзі наведені чисельні приклади, з якими автор зіткнувся у ході експедицій школи за останній час. Можливо, вони допоможуть і вам зрозуміти, що насправді відбувається довкола вас. Ця книга с унікальним Предметом Сили, вона діє на людей зцілююче як чудодійна ікона, адже написана у зміненому стані свідомості (в каналі). Вже підтверджено, що після виходу в світ книги 1, 2, 3 і 4 “Шлях Просвітлення”, достатньо почитати кілька сторінок і самопочуття покращується. Не відкладайте її в бік, ознайомтеся з нею ближче, потоваришуйте з нею.

 

Книга призначена для всіх шукачів Істини, вона створена саме для вас. Всі медитації додатково озвучені іі записані на компакт-дисках на професійній апаратурі. Звертайтеся в офіс або за контактними телефонами, що наведені наприкінці книги.

200 грн.

Шовкошитний В.Ф. Шлях Просвітлення. – Кам’янець-Подільський:

ПП Буйницький О. А., 2010. – 264 с.

 

ISBN 978-966-2937-90-9

 

У цій книзі зібрані теоретичні і практичні матеріали, які продовжують вивчення спеціального рівня школи “Шлях Просвітлення”. Вони знайомлять читача з різноманітними аспектами езотеричних знань. Медитації й практики, наведені в цій книзі, реально застосовуються в житті й допомагають людям зцілюватися та набувати статусу Вознесіння. У книзі наведені чисельні приклади, з якими автор зіткнувся під час експедицій школи  за останій час. Можливо, вони допоможуть і вам зрозуміти, що насправді відбувається довкола нас.

 

Ця книга є унікальним Предметом Сили, вона зцілюючи діє впливає на людей, як чудодійна ікона, оскільки написана у зміненому стані свідомості (в каналі). Вже підтверджено виходом у світ книг 1, 2, 3, 4 і 5 «Шлях Просвітлення»: достатньо почитати пару сторінок  і самопочуття покращується. Не відкладайте її в бік, ознайомтесь з нею ближче, потоваришуйте з нею.

 

Книга призначена для всіх шукачів Істини, вона  створена саме для Вас. Всі медитації додатково озвучені  й записані на компакт-дисках. Звертайтесь в офіс або за контактними телефонами, як іподано в кінці книги.

200 грн.

Шовкошитний В.Ф. Шлях Просвітлення. – Кам’янець-Подільський:

ПП Буйницький О. А., 2010. – 340 с.

 

ISBN 966-96180-21-29

 

У цій книзі зібрані теоретичні і практичні матеріали, які продовжують вивчення спеціального рівня школи “Шлях Просвітлення”. Вони знайомлять читача з різноманітними аспектами езотеричних знань. Медитації й практики, подані у цій книзі, реально застосовуються в житті й допомагають людям зцілюватися та набути статусу Вознесіння. У книзі наведені чисельні приклади, з якими автор зіткнувся під час експедицій школи за останній час. Можливо, вони допоможуть і вам зрозуміти, що насправді відбувається довкола вас.

 

Ця книга є унікальним Предметом Сили, вона, як чудодійна ікона, зцілююче, діє на людей, адже написана у зміненому стані свідомості (в каналі). Вже підтверджено, що після виходу в світ книги 1.2,3,4,5 і 6 “Шлях Просвітлення”: достатньо почитати кілька сторінок і самопочуття покращується. Не відкладайте її в бік, ознайомтеся з нею ближче, потоваришуйте з нею.

 

Книга призначена для всіх шукачів Істини, вона створена саме для вас. Всі медитації додатково озвучені й записані па компакт дисках на професійній апаратурі. Звертайтеся в офіс або за контактними телефопами, що наведені наприкінці книги.

200 грн.

Шовкошитний В.Ф. Шлях Просвітлення / В. Ф. Шовкошитний.

К.: Український пріоритет, 2012. – 352 с.

 

ISBN 978-966-2937-17-6

 

У цій книзі зібрані теоретичні і практичні матеріали, які помішають вивчення спеціального рівня школи «Шлях Просвітлення» Вони знайомлять читача з різноманітними аспектами езотеричних знань. Медитації й практики, наведені в цій книзі, реально застосовуються в житті й допомагають людям зцілюватися та набувати статусу Вознесіння. В книзі наведені чисельні приклади, з якими автор зіткнувся під час експедицій школи  за останій час. Можливо, вони допоможуть і вам зрозуміти, що насправді відбувається довкола вас.

 

Ця книга є унікальним Предметом Сили, вона зцілюючи діє впливає на людей, як чудодійна ікона, оскільки написана у зміненому стані свідомості (в каналі). Це вже підтверджено після виходом в світ перших семи книг «Шлях Просвітлення»: достатньо почитати пару сторінок  і самопочуття покращується. Не відкладайте її в бік, ознайомтесь з нею ближче, потоваришуйте з нею.

 

Книга призначена для всіх шукачів Істини, вона  створена саме для Вас. Всі медитації додатково озвучені на професійній апаратурі. Звертайтесь в офіс або за контактними телефонами, як іподано в кінці книги.

200 грн.

Віктор Шовкошитний. «Шлях додому». Ізотерика. – Київ: Видавництво

«Український пріоритет», 2017. – 448 с., іл..

 

ISBN 978-617-7398-38-6

 

Ця книга унікальна! Написана відомим українським езотериком, цілителем, мандрівником і мислителем Віктором Шовкошитним, вона дає відповіді на вічні питання що таке Бог, що являє собою людина, що таке Душа, що таке Дух, звідки ми прийшли й куди рухаємося, чи одні ми на планеті Земля, де наша справжня домівка.

 

Книга познайомить вас з найдивовижнішими місцями сили, в яких побував автор зі своїми учнями, продовжуючи свою боротьбу з силами зла. Ви відкриєте для себе безліч таємниць і легенд рідної землі, а також побуваєте в сусідній Білорусі та на найвищій горі Європи - Ельбрусі, де в різні часи двоє тиранів Тамер¬лан та Гітлер безуспішно шукали входу в омріяну Шамбалу.

 

Книга призначена для тих, хто прагне знання, хто шукає Істини, хто шукає свій шлях Додому.

250 грн.

Віктор Шовкошитний. «Шлях додому». Ізотерика. – Київ: Видавництво

«Український пріоритет», 2017. – 448 с., іл..

 

ISBN 978-617-7398-38-6

 

Ця книга унікальна! Написана відомим українським езотериком, цілителем, мандрівником і мислителем Віктором Шовкошитним, вона дає відповіді на вічні питання що таке Бог, що являє собою людина, що таке Душа, що таке Дух, звідки ми прийшли й куди рухаємося, чи одні ми на планеті Земля, де наша справжня домівка.

 

Книга познайомить вас з найдивовижнішими місцями сили, в яких побував автор зі своїми учнями, продовжуючи свою боротьбу з силами зла. Ви відкриєте для себе безліч таємниць і легенд рідної землі, а також побуваєте в сусідній Білорусі та на найвищій горі Європи - Ельбрусі, де в різні часи двоє тиранів Тамер¬лан та Гітлер безуспішно шукали входу в омріяну Шамбалу.

 

Книга призначена для тих, хто прагне знання, хто шукає Істини, хто шукає свій шлях Додому.

250 грн.

Українська Духовна Академія Просвітлення
Copyright © 2020. Все права захищені та належать УДАП®.
Контакти
тел.:               +38 097 268-57-70
тел.:               +38 093 025-64-52
тел.:               +38 067 986-52-50
м. Київ
вул. Спаська, 31Б, оф. 106
Розроблено в Uwebbrand