тел.: +38 097 268-57-70

e-mail: akademiaudap@gmail.com

Духовна людина Єдина родина Могутня країна Щасливий народ

УКРАЇНСЬКА ДУХОВНА АКАДЕМІЯ

 ПРОСВІТЛЕННЯ

ПРО ЗАСНОВНИКА УДАП

Віктор Федорович Шовкошитний, засновник і керівник Української Духовної Академії Просвітлення, академік в галузі сучасник медичних технологій, просвітлений учитель і цілитель.

 

Віктор Федорович Шовкошитний провів юність у геофізичних експедиціях на Кавказі, зрілі роки  - на ЧАЕС, де 10 років пропрацював до аварії і сім після, ще декілька років займався бізнесом, наукою, має п’ятеро прекрасних дітей. Більше семи років навчався у різних Майстрів, аж поки не відбулося Просвітлення і він не усвідомив своє Божественне призначення: «Нести людям Світло!».

 

У 2003 році відбулися перші лекції Віктора Федоровича в стінах Козацького інституту МАУП, з чого й розпочалася Школа духовного розвитку  «Шлях Просвітлення», яка з часом перетворилася на Українську Духовну Академію Просвітлення.

 

І от одного разу, коли ще займався підприємницькою діяльністю, почув поклик Вищих Сфер, відразу усвідомив, що цей етап у житті завершився і від тепер потрібно стати на шлях духовного просвітлення, слідувати своєму Духу і навчати інших тому як досягти просвітлення. Тому в один день закрив свою фірму, розпустив колектив, а сам занурився у самопізнання.

 

В результаті такого навчання випускники отримують статус Воїн Світла – це той, хто здатен сказати подіям - Ні! Тобто, випускники свідомо стають на шлях духовного просвітлення і боротьби з темними силами в усіх аспектах людського життя. Рівень підготовки дозволяє їм реально впливати на вібрації всієї планети. І це вміння кожен випускник доводить своїми діями в польових умовах експедицій, яких на сьогоднішній день за неповних сім років ми провели більше 130, що проходили в усіх куточках світу: в Карпатах, на Кавказі, в Непалі, в Гімалаях, в Тибеті, на Алтаї, на Байкалі тощо.

Українська Духовна Академія Просвітлення
Copyright © 2020. Все права захищені та належать УДАП®.
Контакти
тел.:               +38 097 268-57-70
тел.:               +38 093 025-64-52
тел.:               +38 067 986-52-50
м. Київ
вул. Спаська, 31Б, оф. 106
Розроблено в Uwebbrand